Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tunetek holnap 1 hete nem...

Tunetek holnap 1 hete nem varom (kesik) lehetek tehes?

Figyelt kérdés
faradtsag emelyges de nem egesznap hol itt hol ott, allandoan kell wc ni kb ket napja kezdtem ja es fel vagy egy orankent, egy tesz negativ ket napra ra a nem vart utan, holnap ujjabb, lehet hogy nem fogja ki mutatni a teszt ha az vagyok,csak mondjuk kesobb mondjuk 8 het?
2009. júl. 2. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj nem igazán értem a kérdésedet. 1 hete késik a menstruációd, akkor már bőven tesztelhetsz. A negatív teszt ne szomorítson el, gyakran az elmaradt menstruációt követő 1-5 napban még negatív. 8 hetes terhesen már felesleges a teszt, akkor már az orvos is látja a terhességet. Szerintem ha veszel egy 10-es érzékenységű tesztet (Qupido, Gabriel) az ki fogja mutatni neked ha kisbabát vársz :):)
2009. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tudom bonyolultan kerdeztem:(

koszonom a valaszodat azert sikerult kibogoznod:)remelem az orvos tobbet mond holnap es csak jo hirt.

2009. júl. 2. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!