Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem védekeztünk, nagyon hülye...

Nem védekeztünk, nagyon hülye voltam, most pedig nagyon félek, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egészen eddig nem is mertem feltenni ezt a kérdést még itt sem, úgyhogy kérlek, ne bántsatok, mert már így is fizikailag rosszul vagyok, fáj egész nap a hasam, úgy izgulok, hogy megjöjjön már. Tegnapelőtt elvesztettem a szüzességemet egy olyan fiúval, akit aznap ismertem meg, hülye voltam és részeg. A fiú nem igazán rendelkezett nagy mérettel, és el sem élveztünk, végig én voltam felül, szóval a gravitációnak köszönhetően gondolom nem folyhatott belém még az előváladék se, ha volt olyan. Nagyon izgulok, hogy mi lesz, nem merek tesztet se venni... Mennyi az esély szerintetek? Kérlek ne írjatok bunkó válaszokat, már így is nagyon kivagyok...

16/L


2011. nov. 3. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem érdekel, hogy mondjuk HIV+ vagy-e? Csak az, hogy terhes lehetsz-e? Vagy mondjuk gombás. Vagy HPV-vel fertőzött. Vagy herpeszes. Vagy fasztudjami. Talán menj orvoshoz.
2011. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudom, ez is lehetséges, első körben még csak ezen izgultam, tényleg, igazad lehet, lehet hogy egyből orvoshoz kéne menni... De hogy mondjam el a szüleimnek?
2011. nov. 3. 21:21
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom semmiképpen, hogy megtudják.
2011. nov. 3. 21:21
 4/21 anonim válasza:
0%
nagyon ügyes vagy...mért kell mégjobban ráparásztatnod?
2011. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az fontosabb, hogy ne tudják meg, mint hogy esetleg valami szép kis fertőzést összeszedsz. Nos, ez az ár amit meg kell fizetned a felelőtlenségedért. Szerintem még mindig kisebb ár, mint a másik verzió, ti. hogy 10 év múlva meddőségi vizsgálatokra járj mondjuk.
2011. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad."


Parancsolsz? Ez a kérdés és a válaszok itt maradnak kereshető formában. Sajnálatos módon egy idegennel történő, védekezés nélküli szexuális aktus akármit is eredményezhet a terhességet leszámítva is. Talán jobb, ha ezt a fiatalok tudatosítják magukban. Itt nem én vagyok a rossz, aki csak ijesztget.

2011. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Életemben nem voltam még nőgyógyásznál sem, ha mondjuk azt hazudom, hogy csak simán lehet, hogy pl elkaptam valami fertőzést, mert nagyon csíp valami, meg piros, és utána az orvosnak elmondom az igazi problémát, akkor ő nem mondja tovább? Sajnálom, hogy hazudnom kell, tudom, elég nevetséges megoldás, de sehogy nem tudnám elmondani anyámnak, teljesen kiborulna...
2011. nov. 3. 21:26
 8/21 anonim válasza:
nem úgy értettem csak már a terhesség lehetősége is elég ilyesztő lehet nem h még a nemi betegségek de ami a lényeg h orvoshoz menj!
2011. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Holnap átmegyek a barátnőmhöz, és elmondom neki, hogy mi történt, aztán megkérem, hogy vegyen velem terhességi tesztet, egyelőre ez lesz...
2011. nov. 3. 21:28
 10/21 anonim ***** válasza:

" szóval a gravitációnak köszönhetően gondolom nem folyhatott belém még az előváladék se "


Ne haragudj de ilyeneket honnan szedsz??? o_O Láttad azt a filmet amiben egy hasonló poént elsütnek???


Amúgy meg ne barátnőzz, menj orvoshoz... Ráadásul ez még túl friss dolog ahhoz hogy kimutathassa a teszt...

2011. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!