Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerelmes vagyok az unokatesóm...

Szerelmes vagyok az unokatesómba! Megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval az van ,hogy az unokatesóm itt aludt nálam múlthéten! nagyon jó pasi..:$ persze soha nem néztem rá pasi szemmel ,de most valami megváltozott:S

röviden a story: teljesen átlagos story a miénk. szóval filmet néztünk..megfogta a combom..1.csak tréfának vettem és én is megfogtam a lábát xD pár perc múlva meg fogta a mellem de ez már egy cseppet se tetszett és mondtam neki hogy hagyja abba! erre megcsókolt:O

én meg teljesen rágerjedtem:S már éppen a blúzomat akarta kigombolni amikor eszembe jutott hogy rokonok vagyunk. és mondtam hogy hagyuk abba és menjen ki a nappaliba. Erre ő nagy boci szemekkel bocsánatot kért és megígérte hogy nem csinálja..ehhez képest mikor lefeküdtünk aludni megint elkezdett simogatni..én itt már végképp nem bírtam magammal és volt egy kis petting..:$

aztán reggel azt mondta hogy szeret és nem csak rokon szinten. és most úgy érzem én is szerelmes vagyok. mit tegyek ellene ?? tudom hogy gusztustalan vok de még soha nem éreztem ilyet fiú iránt:$

mit tegyek ellene lécci normális válaszokat és nem kérek oltógatásokat! éppen elég rosszul érzem magam..bocs a regény miatt:S

én 15/l ő 17/F


2011. márc. 22. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
"persze soha nem néztem rá pasi szemmel" Ez üdvözlendő, tekintve, hogy lány vagy.
2011. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Az én unokahugom is szerelmes belém, oké nem rossz csaj, talán picit tetszik is de nem úgy gondolok rá mint "lány" mert Ő a rokonom, nem lehet, nem szabad...


Ha szeretitek egymást akkor szeressétek, de egy idő múlva lehet elmúlik...

2011. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de mit csináljak??:S nem lehetek belé szerelmes!!:S:(
2011. márc. 22. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj. Nem csak az erkölcs tiltja, de a józan ész is. Ez nem olyan, hogy ha nem működik, akkor majd elfelejtitek, a családi kapcsolat egy életre szól, nem lehet tőle szabadulni. Eleve 15 évesen csak a hormonjaid tombolnak, nagyon kevés ember van, aki ennyi idősen találja meg élete párját. Most lefeküdnél vele és hopsz, hónapok múlva meg nem mernél a szemébe nézni. Már az se egészséges, hogy eddig jutottatok. Verd ki a fejedből.
2011. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de épp ez az!! hogy felejtsem el ha havonta jön/jönnek?(szoros a két család kapcsolata)
2011. márc. 22. 17:29
 6/16 A kérdező kommentje:

ja és én nem akarok vele lefeküdni!!:S


csak nagyon vonzódom hozzá..:(

2011. márc. 22. 17:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ne menj bele a játékaiba, tarts távolságot tőle. Ilyen korban még elég gyorsan jön és múlik a szerelem.
2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jó..de miért csinálja ezt velem amikor megígérte hogy abba haggya ??:S
2011. márc. 22. 17:35
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Én ismerek egy uncsitesó párt és ők össze is házasodtak van már gyerekük is és sokáig kint is éltek Amerikában...:) De szerintem se csináld...
2011. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nekem a tesóm a másod unoka testvéremmel van együtt igaz titkolják a kapcsolatot mások előtt. Ha ti is titkolni tudjátok akkor csináljátok nyugodtan de ha kiderül akkor lesz balhé. Nem tudok neked semmit sem ajánlani max annyi, hogy ne foglalkozz vele kerüld el egy kis ideig és ne is gondolj rá( :
2011. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!