Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a sokadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a sokadik unokatesómba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak most derült ki de én már 3 éve szerelmes vagyok belé.Azt nem tudom hányadik talán 3. 4. de biztos hogy unokatesóm.
2011. szept. 9. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem felejtsd el.Úgyse jönnétek össze,vagy ha mégis hamar szétmennétek,meg hát mégis rokon.Én nem tudnám leélni az életemet semelyik unokatesómmal,inkább válassz egy korban hozzád illő és családtagot.
2011. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

istenem...pont ebben a helyzetben vagyok:D

a másod unokatesóm belém van zúgva, és nem akar leszállni rólam...

mondtam neki, hogy nem jönnék vele össze, mert rokonok vagyunk, és különben sem jön be nekem...

valamikor mondta, hogy rám élvez maszturbálásnál...nagyon kínos nekem :S

2011. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ida15 válasza:
66%
Velem is volt ilyen belezúgtam egy srácba és megkérdezte tőlem hogy összejövök e vele ez eddig oké tök happy vagyok meg minden csakhogy kiderült hogy az unokatesóm és szakítottunk vagyis ő velem :/ szal átérzem a helyzeted...
2011. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
AZUTÁN derült ki hogy az unokatesód hogy összejöttetek?Te jó ég előző kommentelő,igazi butaribi vagy.
2011. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem harmadtól már nem gáz, próbálkozz!

Megvédendő a hármas kommentelőt a négyes ellenében> nekem 22 első, vér szerinti unokatestvérem van: van akivel először 5 évesen, később 20 évesen (egy temetésen) találkoztam, és mutattak be (újból egymásnak) a 8 évvel idősebb unokabátyámmal. Eltávolodott a család mind érzelmileg, mint fizikailag egymástól (pont az adott rokonságot megalapozó rokonok nem élnek, több 100 km volt országon belül a távolság), az unokatestvérek egy részénél fél generációnyi korkülönbség. (Mikor házasságot kötöttek, én óvodás voltam - valahogy nem pont azonos volt az érdeklődési körünk...)

2016. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!