Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vérezni fogok? 17 éves vagyok...

Vérezni fogok? 17 éves vagyok és a barátommal tervezzük a szexet. A barátaim azt mondják h vérezni fogok de nekem fogalmam sincs, és ha télleg vérzek majd, akkor hagyjuk abba vagy mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 13:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Szia

Ez nagyon változó mert van aki nagyon vérzik és van aki éppen csak picit azért rakjatok valamit magad alá soha nem lehet tudni ha fáj akkor pár pillanatra hagyjátok abba de a lényeg hogy nagyon óvatosan.A vérzés miatt nem kell abba hagyni

2009. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátaid azt mondják, ugorj a kútba, beleugrasz??? Nőj már fel!!!


NEM mindenki vérzik, NEM mindenkinek fáj. NEM fogsz elvérezni, nyugi, az csak pár csepp, azért nem kell abbahagyni, csak ha fáj, akkor, ha nem bírod ki.

2009. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Lassan jön a tavasz, és vége lesz a télnek-télleg???

Nem biztos, hogy fogsz vérezni, általában egy kis vérzés van/lehet, de ez nem életveszélyes és nem is súlyos, semmiképp annyira minta helyesírásod hibája.

2009. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már végeztél önkielégítést, vagy a barátod többször megujjazott, akkor már az sem biztos, hogy ép a szűzhártyád, észrevehetetlenül is kiszakadhat, vérzés és fájdalom nélkül. Én 15 körül kezdtem ujjazni magam nagy ritkán, 16 évesen feküdtem le először a barátommal, és minimális fájdalmon kívül semmi baj nem volt. De a fájdalom se a hártya miatt szerintem, hanem azért egy pénisz vastagabb, mint 1-2 ujj, akárhogy is nézem. Ez csak általános népriogatás, hogy jajj vér, jajj fájdalom. Persze, lehet 1-2 csepp, és lehet picit szokatlan is lesz. De nagyon nem ez az általános.
2009. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ja, és ha véreznél is, nem kell abbahagyni, hacsak nem gumi nélkül csináljátok, és a barátod finnyás lesz.
2009. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)

a tanácsokat megfogadom sokat segítettetek

2009. febr. 25. 16:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a legtöbben még túlélték, szal nyugi...
2009. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még mielött lefeküdnél bárkivel is tudj meg róla mindent(pl:védekezés).Mert a kérdésedből az tükröződik hogy nem nagyon van foglamad az egészről.



krisztah

2009. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek nemrég vettem el a szüzességét, kicsit fájt neki, de nem sírt meg semmi. Nem is vérzett! Egyáltalán nem! A második alkalomkor szakadt teljesen szét a szűzhártyája, amit onnan vettem észre, hogy a puncijából lóg valami. Azthittem a koton elszakadt. Kiderült, csak a szűzhártya volt.. :-)
2009. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

öö kilógott a szűzhártyája?ez elég hihetetlenül hangzikxD


P.Rita

2009. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!