Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gááááz? 15 éves vagyok,10hónap...

Gááááz? 15 éves vagyok,10hónapja vagyunk együtt a barátommal:Dszeretjük egymást még mindketten szüzek vagyunk, de tervezzük az esőt. :$:D petting már volt. Ha magamat elégítem ki akkor mindig spriccelek. Ez nem lesz cink a szex alatt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz cink:D Csak védekezzetek, ez a legfontosabb...
2010. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
4%
R*banc cigány
2010. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ejha, ha tudnád, hogy ez a férfiak számára milyen izgató tud lenni! ;D
2010. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

sorry:*elsőt

köszi az elsőnek...!

már miért lennék cigány? és miért ribanc?ha megteszem szerelemből teszem!10 hónapja vagyunk együtt ,előtte is ismertük egymást és fél évig hajtott rám amig össze nem jöttem vele....

2010. máj. 10. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Jókor tervezitek az esőt, ugyanis olvastam az időjárásjelentést, hogy ezen a héten még lehetnek záporok, zivatarok. A cink pedig megtalálható tengervízben, vezetékes vízben is, de hogy esővízben is, na azt nem tudom. Attól még hogy 15 éves vagy nem kell földgázt szipuznod.
2010. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz. a barátodnak is fog tetszeni biztos.:D

sok szerencsét :)

2010. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat!

nem tom mit kell izélni....kihagytam egy betűt, de ki is javítottam...

2010. máj. 10. 20:00
 8/9 anonim válasza:
91%
Dehogy gáz. Figyi, én 18 éves fiú vagyok és komolyan mondom, hogy örülök annak, hogy vannak rajtam kívül olyanok akik még így gondolkodnak. Én 17 évesen veszítettem el a szüzességemet. Mindenképpen dícsérendő dolog, hogy eddig vártatok vele és bárki bármit is mond nem ciki. Te vagy az egyike azon kevés embereknek aki a szüzességre nem teherként tekint, ahogyan azt a legtöbb hozzád hasonló korú teszi és nem akar tőle minél előbb megszabadulni. Nemes dolog a szüzességedet egy olyan sráccal elveszteni akit tényleg szeretsz. A többiek gondoljanak amit akarnak, én legalább őszinte voltam. Ja és még valami! Nehogy változtass a mentalitásodon és meglátod, értékes emberré válsz majd akinek a tanácsaira mindenki számíthat.
2010. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jajj az utolsó nagyon aranyos :D

köszönöm szépen!

2010. máj. 11. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!