Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (14) szexeltünk és a szüleim ránk nyitottak.

Nagyon kínos volt mert halkak voltunk és eddig kopogás nélkül sose nyitottak be..bár azt mondták h nem tudták hogy itt van a barátnőm,de ez nem indok. Azóta a barátnőm nem akar velem szeretkezni! Miért? Mit tudnék csinálni? (náluk mindig otthon vannak tehát csak nálunk jó mert nem zavartak eddig..) Talán fél?

Ráadásul még anyámék is kioktattak hogy szerintük nem kéne egy 14 kislányt megdugni:O és bár kihívtak a szobából biztos halodt a a barátnőm is:S Miért viselkedtek így a szüleim?

bocsi tudom,hogy sok a kérdés:S

előre is köszönöm :)

3 nap múlva -->18/F


2011. márc. 29. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz te egy 14 évestől?! ez szánalmas
2011. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a barátnőm és szeretem!

miért van ezzel gond? pár év múlva már nem lesz olyan "vészes" ez a kor különbség!

2011. márc. 29. 23:41
 3/12 anonim válasza:
65%

Par ev mulva????? :o Akarmennyit tennek ra, hogy egyutt sem lesztek par ev mulva es szegeny kiscsaj rohadtul banni fogja, hogy 14evesen "szexelt"-ahogy te fogalmaztal.. :/

Amugy pedig szerintem nem az van, hogy fe'l, hanem eg a pofikaja.. es neked is eghetne a szuleid elott. -.-

2011. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

14 év a beleegyezési korhatár, az erkölcscsőszök elmehetnek a sunyiba.

Oké, ilyen korban sok a 4 év.

A szüleid szerintem féltettek attól, hogy a lány szülei ki lesznek akadva, akár rendőrségi balhét is csinálnak ha nem tetszik az arcod... Ilyenkor sajnos megeshet.

A csajnak meg szerintem eljátszottad a bizalmát. Ha nem érzi magát 100% biztonságban, akkor nem tudja magát elengedni.

De mi a fenéért nem lehetett bezárni az ajtót?

2011. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
...hova tart a vilag... beszara's!!! :D
2011. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

főleg ha pár év múlva még mindig együtt lesztek


megdugni azért tényleg nem kéne a 14 évest, és ez nem csak a te hibád, a leányzóra hatott túl erősen a liberális szenny... elvégre ő tette szét a lábát

2011. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A szüleidet 100%-ig megértem! Mit akarsz egy 14 éves lánytól, aki még csak most kezd nővé érni?

Ha mondjuk 16-17 lenne, akkor azt mondanám, béna vagy komám, miért nem zártátok be az ajtót, na de így...


-.-"

2011. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja jó persze 14 évesen már mehet a beleegyezésével, de könyörgöm, az még általános iskolás :'DDD...

nehéz lenne 1-2 évet várni, mi? ó hát persze hisz addig úgyis kidobod, mert te 20 évesen nem egy 16 évessel akarsz majd járni...


amúgy szimplán ég a pofája szerintem. nekem is égne, már csak azért is mert a pasim ilyen gyökér. mi pl. mindig kulcsra zárjuk az ajtót, pedig az én barátomhoz se szoktak csak úgy bemenni... na mindegy. ha ennyi eszetek van...

2011. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mar megbocsas de te pedofil vagy 18 evesen megbaszol egy kis 14 eves kiscsajt hat mik vannak
2011. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szánalmas!!! -,-
2011. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!