Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (14) szexeltünk és a szüleim ránk nyitottak.

Nagyon kínos volt mert halkak voltunk és eddig kopogás nélkül sose nyitottak be..bár azt mondták h nem tudták hogy itt van a barátnőm,de ez nem indok. Azóta a barátnőm nem akar velem szeretkezni! Miért? Mit tudnék csinálni? (náluk mindig otthon vannak tehát csak nálunk jó mert nem zavartak eddig..) Talán fél?

Ráadásul még anyámék is kioktattak hogy szerintük nem kéne egy 14 kislányt megdugni:O és bár kihívtak a szobából biztos halodt a a barátnőm is:S Miért viselkedtek így a szüleim?

bocsi tudom,hogy sok a kérdés:S

előre is köszönöm :)

3 nap múlva -->18/F


2011. márc. 29. 23:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
Istenem! Nekem 14 évesen eszembe sem jutott volna terpeszteni valakinek. A szomorú az, hogy ilyenek mindig vannak, de még ki is írják, hogy egy szinte még gyerekkel szexelnek.
2011. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Örülj neki, hogy az apja nem verte le a vesédet. Én simán megtettem volna.
2011. ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!