Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan fiú, aki elmúlt...

Létezik olyan fiú, aki elmúlt 20, teljesen normális külsejű, értelmes és szűz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 20:02
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Ha kicsit böngésztél már itt a kérdések között, akkor tudnád, hogy több, mint hitted.
2011. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy, ápolt és sportos, akkor tetszel a fiúknak, és nyilván udvarolnak neked. Miért rázod le őket?
2011. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Az értelmes megvan, normális külsejü most kezdek lenni, mert gyurok mint az allat.
2011. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
20:26 na itt a másik dolog. Az életemet kitölti a munkám és a tanulás (levelezőre járok) szóval szinte nincs is alkalmam megismerni senkit. Néha azért beleférne 1-2 buli, vagy valamilyen kikapcsolódás, de nincs kivel. Ez egy ördögi kör.. Nem itt akarok ismerkedni, nem azért tettem fel a kérdést, csak kíváncsi vagyok a hozzászólásaitokra.
2011. ápr. 4. 20:31
 15/39 anonim ***** válasza:
Kár, pedig nem tudod, hogy mit/kit hagysz ki:)
2011. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Aki normális külsejű, az 20 felett már biztos nem szűz.
2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Én az vagyok és a külsőmmel semmi gond:)
2011. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Barátok sincsenek? Pedig a velük együtt kellene eljárni ismerkedni. Levelezőn sincs semmi értelmes pasi?
2011. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

"Aki normális külsejű, az 20 felett már biztos nem szűz."


Én normális külsejűnek tartom magam, értelmesnek is, sőt mondták már hogy jóképű vagyok, bár én átlagosnak tartom magam.

Nem volt még barátnőm, nem smároltam senkivel és szűz vagyok.


"kire a legtöbben azt mondanák, hogy átlagos, vagy helyes és nem ordít róla, hogy szűz és sosem volt még kapcsolata lánnyal."


Azt nem tudom hogy ordít e rólam hogy szűz vagyok, elvileg ez kívülről nem látszik:D

20F

2011. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy itt nincsenek értelmesek vagy nem élünk a valóságban? Szerintem a valóságban könnyebben vernek át embereket, mert nehez gondolkodni, rögtönözni és egy profi hazugnak simán megy. Én jobban kedvelem a neten való ismerkedést, mert többet látok meg belőle, mint másképp! Ez a véleményem, de aki másképp keres az keresen úgy. Ám én úgy vagyok, hogy lehet szép vagy nem szép, lehet gazdag vagy szegény, lehet divatos vagy sem, engem a szíve érdekel amit ő érez. Remélem nem provokációnak veszed, mert nem annak szántam, csak véleményemet írtam le a dolgokról.
2011. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!