Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindjárt 17 leszek és még...

Mindjárt 17 leszek és még szűz vagyok és most van egy olyan csaj aki leakarna velem feküdni . De nem tudom hogy várjam -e az igazit vagy lefeküdjek inkább vele? 16/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a férfiak másképp vannak összerakva ebből a szempontból. Én kihasználnám az alkalmat.
2011. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Használd ki!!
2011. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
jo neked :P
2011. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy máshogy vannak összerakva, nem muszáj belemenni. Szerintem ne menj bele, de döntsd el te. Nem vagy elkésve semmiről.
2011. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Használd ki! Tapasztalatból beszélek, én is így voltam vele, de én inkább kihasználtam az alkalmat és nem vártam tovább. Csak ne hogy abba a hibába ess hogy beleszeretsz! Mondjuk talán ez sem lenne rossz dolog, ki tudja idő közben lehet kiderülne hogy ő az akit igazinak gondolsz:) de ezen ne gondolkozz, menj és csináljátok a dolgot, ha pedig ez a lány nem az igazi akkor legalább lesz egy kis tapasztalatod ha oda kerülsz hogy az igazi lesz soron ;) csak légy nyugodt ne görcsölj inkább élvezd a pillanatot;)
2011. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy kihagyd, nekem sikerült kihagynom egy ilyen alkalmat, hát bántam is utána...
2011. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem még őbelőle is lehet az igazi. Nem kell sietni, de tartsd a közeledben, kóstolgasd!
2011. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Várd az igazit, kivéve ha olyan érzéketlen vagy, mint a legtöbb férfi általában...
2011. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

várjad-e az igazit? várjad, mint a sült galambot.

inkább ismerd meg ezt a lányt, és ha tetszik, akkor csináljátok.

2011. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Naná h tedd meg, ki nem szabad hagyni egy ilyen lehetőséget!!!
2011. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!