Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány olyannal veszti el...

Egy lány olyannal veszti el szívesebben a szüzességét aki úgyszintén szűz vagy aki már nem és tapasztaltabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem tapasztaltabbal jobb, mert Ő már azért mégis csak valamivel többet tud, mint én.

De ettől függetlenül, ha majd úgy alakul, akkor azt sem fogom bánni, ha a fiú is szűz lesz, az első alkalomkor.

14/L

2011. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát én nem ez alapján válogattam partnert..elvégre nem az lesz az első kérdésed a szereled felé,hogy szűz-e vagy sem..aztán ha ott az idő,akkor meg már mindegy nem? Egyébként,ahogyan az első is írta-lehet egy szűz fiú is óvatos, és ügyes, és lehet egy tapasztalt is béna..vagy szimplán nem passzoltok össze..a lényeg az,hogy tisztában legyetek a dolgok menetével, a védekezéssel, a alapvető biológiával(mert ugye a mai tinik nagy része hiányzott bioszról,úgy vélem)..meg persze a kölcsönös szerelem, és vonzalom legyen meg. Onnantól kezdve mindegy a dolog.

22/L

2011. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én szűz fiúval szeretném elveszíteni, mert tudhatom, hogy neki eddig csak én voltam. 16/L
2011. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy!
2011. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki NORMÁLIS, az szerelemből teszi, s mivel szerelemből teszi, ezért abszolút mindegy.
2011. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy gondoltam hogy szűzzel, mert kicsit gusztustalannak találom, hogy mással is legyen az illető. De mikor szerelmes lettem nem számított igazán, nem érdekelt hogy szűz vagy nem szűz. Végül mikor oda került a sor kiderült szűz akkor pánikoltam hogy nem fogja tudni igazán mit is kellene csinálni, de ment a dolog :) Azóta is együtt vagyunk.

Bocsi hogy sztorizgattam kicsit.

A szerelem számít elsősorban... szűz vagy nem szűz az elhanyagolható ha szereted.


23/L

2011. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!