Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel elég régóta...

A barátnőmmel elég régóta együtt járunk, eldöntötte hogy elakarja vesziiteni a szüzességét velem, mire kell fogyeljek hogy az első neki jó és felejthetetlen legyen?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok szűz hogyha ez számiit csak még nem voltam szűz lánnyal. Én 19 vagyok Ő pedig 17, kösz előre is
2011. ápr. 10. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
finom és érzéki légy
2011. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fontos, hogy érezze ahogyan törődsz vele. Szépen lassan told be neki és kérdezd meg, hogy nem fáj-e, mert ne titkolja el ha fáj neki. Meg alapvető dolgok. Légy férfi ember. F17
2011. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó hosszú legyen az előjáték. Amikor már jó nedves lessz akkor tedd be neki, de óvatosan! És lassan mozgasd benne! Ha fáj neki, akkor kicsit várj vele majd kezd újra! 2-3 alkalom és már ő fog téged erőszakolni úgy rákap a f*sz ízére!
2013. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!