Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi tegyünk? Barátnőmmel több,...

Mi tegyünk? Barátnőmmel több, mint fél éve együtt vagyunk, de még nem történt meg! Ő még szűz, én vagyok neki az első, így természetesen fél az első együttlétről. Szeretné már ő is, nem az van, hogy csak én akarom, de egy valami nem engedi: fájdalom.

Figyelt kérdés
A fájdalom nála úgy értendő, hogy ha egy picit is bedugom az ujjam neki (az utolsó ujjpercem), azonnal erős fájdalmat érez. Felül kilóg kissé a csiklója, amint ahhoz icipicit is hozzá érek, egyből belenyilall neki. Erős fájdalma ellenére, ha az ujjam kicsit is beljebb tudom dugni, akkor sem sikerül teljesen. Mi lehet a probléma gyökere? Mit lehetne ez ellen tenni? Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2011. jún. 29. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Hány évesek vagytok?


szerintem izgasd fel jobban, több előjáték is mehet.

megpróbálhatod nyelvvel is persze, hátha jobb az eredmény.

az, h miért fájhat passz, nincs ötlet.

2011. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még szűz az eleje az ilyen. Nekem is kellett jópár alkalom mire teljesen bemehetett egy ujj, aztán hoppá 2. De mire eljutottunk eddig volt jópár sziszegés. Ez ellen nincs más módszer, sok előjáték, ellazulás és hát igen akarni is kell annyira h túl legyen ember a kezdeti fáj dolgon. Viszont, hogy a csiklója miért fáj, hát ez jó kérdés, mert annak nem kéne. Hacsak meg nem sérült vhogy.

Gyakoroljatok tovább mást nem lehet tenni, használjatok sikosítót ha kell, és sok előjáték.

2011. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
21 éves, fiú vagyok, ő velem egy idős! Próbáltam már nyelvvel, de úgy is kellemetlen, fájdalmas volt számára. Előjáték részével nincs gond, így a nedvesedéssel sincs.
2011. jún. 29. 22:13
 4/18 A kérdező kommentje:
Sérülésre reagálva: nem kevés ideje, olyan 3 hónapja próbálkozunk rendszeresen, a kezdetektől fogva volt ez a fájdalom. Lehet rosszul gondolom, de ha sérülés lenne a dologban, gyógyult volna, lett volna olyan alkalom ennyi idő alatt, hogy ne fájt volna...
2011. jún. 29. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
"Felül kilóg kissé a csiklója, amint ahhoz icipicit is hozzá érek, egyből belenyilall neki." Most akkor mivan ? Hozzáérsz kézzel és már fáj neki ? Olyan nincs !
2011. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos van! A csikló makk része kb...
2011. jún. 29. 22:23
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valószínűleg tudatalatti dolog az egész..velem is ez volt. Nagyon akartam már, de nem eléggé ahoz hogy letűrjem a fájdalmat:s és mindig az volt hogy már előre rágörcsöltem, és csak a fájdalomra tudtam koncentrálni:s


Bár a csikéófájdalom furcsa:/ volt nődokinál? lehet tudna valami újat mondani..:/

2011. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Másként nem fájhat, csak ha mondjuk körömmel csinálod, vagy nagyon erősen nyomod, vagy egyáltalán nincs benedvesítve. Ha ezek nem állnak fennt akkor nem tudok jobbat, mint h doki, mert annak nem szabadna fájni.
2011. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ez a tudatalattis gondolat nekem is a fejemben volt, én is ilyesmire gyanakszom. Volt rá példa, hogy előre vágott úgymond fájdalmas arcot (remélem értitek), holott még nem csináltam semmit.

A nődoki pedig már tervbe van véve, mivel sajnos idő hiányában eddig nem került rá sor.

2011. jún. 29. 22:29
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Jaj szegény :S Félig meg tudom érteni, én is szűz vagyok még, 1 ujj nem fáj, 2 meg hát... Igen, és még az nem megy.

Viszont ez a (csikló) fájdalom dolog nagyon furcsa, nem szabadna neki...


Nem hiszem, hogy testi probléma, inkább lelki, főleg,mert írod, h előre grimaszol.

Tanács: Szerintem hanyagold a "bejáratot", először a csiklóval foglalkozz, majd mikor az már nem okoz gondot, sőtt, élvezi, akkor lépj tovább...


Kemény menet lesz, de őszintén szólva, én örülök annak, hogy ilyen türelmes vagy hozzá.

2011. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!