Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a férfiak észreves...

Szerintetek a férfiak észreveszik ha csaj szűz?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha szexre kerül a sor.
2011. ápr. 12. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2011. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Persze, vérezni fogsz az első alkalommal, ahogy átszakad a szűzhártyád. Ez lehet erősebb és gyengébb vérzés is, de néha előfordulhat az is, hogy szinte semmi nem jön ki, így ha titkolni akarod, akkor azt is mondhatod, hogy meg van. Bár én ezt biztos nem titkolnám el a pasim elől, hogy neki adtam a szüzességem!
2011. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ziher. Kevés kivétellel a nőknek fáj rendesen...Na meg lehet látni, hogy mennyie rutinos a leányzó.

Szal becsapni nem nagyon lehet egy tapasztaltabb srácot. Hiába is próbálkozol!

2011. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy észreveszik. De örülnek neki(én legalábbis egyértelműen örülnék).
2011. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sézre lehet venni, de az én barátom nem vette észre.én nem véreztem az elsőnél, mind2őnknek az volt az első, és ő ugy gondolja hogy én nemis voltam szűz.tehát ő nem vette észre h azvok de leeht azért mert nem volt tapasztalt ilyen téren:P
2011. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én szűz voltam, de egyáltalán nem véreztem. Emiatt meg is gyanúsított a (most már) exbarátom.
2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ajh, bírom ezeket a kérdéseket, "csak" millió van fenn eddig ebben a témában... Sehogyse értem az alapkoncepciót, hogy mégis miért kellene titkolni.
2011. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem veszik észre, nyugodj meg.
2011. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!