Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok, egy hónap...

18 éves vagyok, egy hónap múlva 19, már egy éve járok a barátnőmmel, aki meglehetősen konzervatív életmódot folytat, viszont nagyon aranyos, rendes, szép, és nagyon szeret. Dobjam vagy ne dobjam a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk, viszont én már teljesen készen vagyok ennek elvesztésére, és már nagyon várnám az első alkalmat, viszont a csajom mindig késlelteti, már gyakorlatilag így megyünk előre 6-7 hónapja. Nekem kezd ebből elegem lenni, és több lány ismerősöm is szívesen "odaadná" nekem bármikor. Szóval most dobjam vagy ne dobjam a csajom?
2009. márc. 2. 18:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
azért mert nem akar veled lefeküdni ne dobd inkább beszéljétek meg a problémát lehet hogy még nem kész rá lelkileg vagy fél hogy teherbe esik mutasd meg neki hogy bízhat benne és számíthat rád
2009. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
ha tényleg szereted akkor miért nem tudod megvárni míg a barátnőd is készen álla dologra?
2009. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1. azt nem írtad h te szereted e. ha igen, akkor valószínű ez lenne a legaljasabb cselekedet amit tehetnél, csak azokat a lányokat szokás így kidobni, akiket megvetsz, rühellsz, "arra" kellenek.

2. azt sem írtad h a lány mennyi idős, lehet h fiatal még hozzá?

3. egy őszinte beszélgetés sokkal többet megold, mint az h olvasod majd alattam a sok srác-kommentet, h azonnal dobd ki és kezd új életet és lehetőleg minden nap 3x, 3 különböző helyen (legalábbis az ilyen témákban legtöbbször ilyet olvasok) ha beszélsz vele talán kiderülhet h csak túl gátlásos és el is mondhatja hogyan tudsz neki segíteni leküzdeni. egy tipp: ne úgy kezdd h figy miért nem fekszel le velem?

4. az én barátom is várt egy évet és nem bánta meg :) a tényleges közösülésen kívül számos más módszer van még az örömszerzésre ;)

5. ahhoz h akarja elsősorban neked kell kedvet csinálnod hozzá, el kell érned h annyira felizgasd h már szinte követelje :) ehhez pedig tapasztalat kell és ismerni kell a fokozatosság nevű dolgot valamint sejteni h mi jó egy lánynak

sok sikert ;)

2009. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
19 éves nem 15. én szeretem tényleg, ha rajtam függene csak vele lennék, de ez a túlzott félelem vagy konzervatívás már kezd idegesíteni. Beszélgetünk róla eleget, de a válasz mindig ugyanaz: "most még nem vagyok rá képes" 6-7 hónapja ez megy, sokáig már nem fogom bírni.
2009. márc. 2. 18:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ezen gondolkodsz, nem is szereted igazán. Hagyd el szegényt, d*gj meg annyi nőt, amennyit akarsz, szedj össze vmi nemi nyavalyát és élvezd a további életed...


Ő talál majd normális pasit, aki addig vár rá, míg ő szeretné. Te nem is érdemled meg.

2009. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemled meg... Ez a kérdés fel se kéne, hogy merüljön benned, hogy emiatt dobod... Legalábbis akkor nem, ha szereted... Ha meg csak simán a "csajod", akkor szakíts vele finoman, mert ez így nem megy... Ha szereted, kivárod...
2009. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
az első fájdalmas és egyáltalán nem a legkellemesebb élmény. szerinted megérdemled h veled ossza meg ezt a dolgot ha máris így gondolkozol? gondolom sejti a leányzó h csak magadra figyelnél közben, így neki még rosszabb lenne. szóval, hagyd, majd más kulturáltan megosztja vele ezt az élményt akinek esetleg nem az jár a fejében, h úristen miért nem hagyja h megdugjam hanem az, h neki most nem lesz jó, hogyan próbáljam meg jobbá tenni? (bocs ha ez vkinél nem így van, nekem az első borzalmas volt és örülök h a mostani barátom volt velem nem egy hasonló bunkó)
2009. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem szereted... a lány meg dícsérnivaló, hogy 15 évesen nem akar lefeküdni a barátjával (manapság kevés az ilyen), aki ráadásul ilyen önző, és nem bír parancsolni a farkának.
2009. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: azt írta nem 15, hanem 19.


Amúgy igazat adok az előttem szólóknak, tényleg nem szereted eléggé.

Mondjuk megértelek téged is, 19 éves már, 1 éve vársz rá..már ideje lenne ha beadná a derekát, szerintem eleget bizonyítottál.

2009. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj, de valószínűleg érzi rajtad is, hogy így állsz hozzá, és nekem se lenne kedvem odaadni egy ilyen embernek a szüzességemet. Egyébként mire vagy annyira oda, hogy már nem bírod tovább, ha még szűz vagy?
2009. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!