Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek. Megujjaztam...

Nagyon félek. Megujjaztam magam, és nem szakadt át a szűzhártyám. Ez mit jelent? Többi lent

Figyelt kérdés
Megujjaztam magam eddig csak egy ujjal, de tegnap kettővel még se szakadt át a szűzhártyám. Ez gáz?
2011. ápr. 15. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem.

a szűzhártyán van nyílás, ahol a menstruációs vér távozik. van akainek sportolástól átszakad, viszont van, akinek még az első alkalommal sem, mikor pénisz jár benne, esetleg cska a többedik után.

2011. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne? Nézted a tükörbe magad? Egyelőre nem kell izgulj, nagyon ritkán van olyan eset, hogy természetesen nem szakad át, ilyenkor egy nőgyógyász segít.
2011. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%
Senkinek se szakad át ujjazáskor a szűzhártyája..vagy ha olyan hosszú ujjad van akkor igen..de szerintem csak egy fiú tudja átszakítani..
2011. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell az ujjadtól átszakadnia.
2011. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya nem egy lemez. Az egy gyűrű szerű hártya. Rugalmas is valamennyire. Nem biztos, hogy átszakad az ujjazástól. De mi a problémád?
2011. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%
Gáz, most sírnod kell.
2011. ápr. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ember függő. Én egy ujjal átszakítottam magamnak. Kicsit megijedtem h mit is csináltam, de rájöttem: ettől én mág szűz vagyok!
2011. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az újadtól nem szakad át
2011. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!