Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik hogy elvettem a...

Létezik hogy elvettem a barátnőm szüzességét azzal hogy megújjaztam?

Figyelt kérdés
nem vérzett de nagyon fájt neki utánna és a pocija is fájt.bocsi ha naiv vagyok:Dköszi a válaszokat
2009. szept. 8. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
A szüzességét csak a péniszeddel tudod elvenni. Maximum csak átszakadt a szűzhártyája, de attól még ugyanolyan szűz.
2009. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
A szűzhártyáját lehet hogy átszakítottad, a szüzességét közösüléssel lehet elvenni.
2009. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen énis igygondoltam ahogy ti.de amikor nagyon bedugtam neki és kihúztam akkor az ujjamon fehér valami volt de csak pici és ijen hártyaszerű.az az volt??
2009. szept. 8. 20:36
 4/22 anonim válasza:
Igaza van az első két válaszolónak. De hány éves is vagy?
2009. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kiszakítottad, ez hülyeség. A szűzhártya közepén a lyuk is elég rugalmas, az is tud tágulni. Nem hiszem, hogy az ujjad vastagabb egy jól megtelt tamponnál. Anno nekem is fájt az ujjazás mikor szűz voltam, de attól még ugyanúgy nem vette el a szűzességemet egy ujj...
2009. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hehe :) A szűzhártya nem leszakad vagy kiszakad. Annak minden része ott marad a lányban. Felhasad és széthúzódik. Pontosan emiatt lehet visszavarni ha szükséges.
2009. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.én 16 vagyok ő 18 lesz és mind2nknek ez az első komoly kapcsolata...
2009. szept. 8. 20:54
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem túl mélyre nyúltál, és kitépted az agyát.

Őcsém, hogy emberek a 21. században ennyire ne legyenek tisztába a testükkel. Sötét középkor...

2009. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
vágod itt csak kutyák vannak ezen az oldalon vagy mi a geccci van???mindenki csak pofázni tud??? megnézném h élőben is ilyen kemények vagytok e
2009. szept. 9. 13:29
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne pofázz, hanem nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=PJASSy3EdG4

Én is 17 éves vagyok, de ha neked ennyi eszed van, h ezt a kérdést ki kell írnod akkor még qrvára nem állsz rá készen...

J.

2009. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!