Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor egy pasi szűz lánnyal...

Mikor egy pasi szűz lánnyal fekszik le, akkor az elején nehezebb neki a behatolás? 18/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten nehezebb, de a lényeg az h lassan kell.
2011. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen

Főleg ha a lánynak van (nem mindenkinek van) szűzhártyája, illetve ép még (nem szakadt el tampontól vagy mástól).

De még ha nincs is szűzhártyája vagy már elszakadt, akkor is valsz szűkebbnek érzi majd mint többi nőt

2011. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor nekem szerintem "nehezen" fog menni. :( Már az is kicsit fáj, ha tampont teszek be... :S
2011. ápr. 21. 00:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló.
2011. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Persze. :)

Bár én még mindig olyan szűk vagyok,mintha szűz lennék.Élvezi is a párom,nekem meg az elején mindig egy picit fáj,nem kis mérettel rendelkezik. :/ :)

18L

2011. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó... kisebb testalkatú lány vagy? :)
2011. ápr. 21. 01:41
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Nincsen szoros összefüggésben a testalkattal.

Rajtad pedig egy kisbaba feje (10 cm) ki fog majd férni. Olyan férfit nem ismerek (emberben), akinek ilyen méretei lennének. De a legkisebb pesszárium is 6 cm... és az még akkor is bemegy, ha egyáltalán nem vagy izgatott.

Inkább az lehet a gond, hogy el kellene lazulnod, és izgatottnak lenni.

2011. ápr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A csajszit a lehető legjobban fel kell izgatni és akkor nem lehetnek normális esetben gondok.
2011. ápr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
a petting sokat segit
2011. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyom fel tudok izgulni,a párom mindent meg is tesz érte. :) Én vagyok az a szűk lány.Tudom,hogy ott egyszer egy baba fej is ki fog férni,de nekem tuti nem lesz könnyű szülésem.Ezt a nőgyógyász is elmondta. :D De annyi baj legyen,alig várom,hogy gyermekem szülessen. :)
2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!