Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Bnőm szűz, és én is az vagyok....

Bnőm szűz, és én is az vagyok. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Petting lesz, de tanácstalan vagyok. Itt olvastam hogy először csók, szeretgetés, simogatás kell, utána meg kezdjem el izgatni a csiklóját. Na én itt megakadtam, pontosan hol, milyen mozdulatokkal, mert gondolom nem úgy kéne mint a turmixgép. És aztán?

16F


2011. ápr. 21. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

hátúrú, kutyáú.. XD

de konkrétan:

[link]

2011. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki nem szereti ha kinyalják , inkább csak nedvesítsd be az ujjad és úgy csináld. Fontos , hogy ne váltogasd gyorsan a helyzeteket...de a legjobb , ha megnézel videón egy csajt aki kielégíti magát
2011. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hé nyugi, nem kell első alkalommal csiklót izgatni...

Mit szólnál, hogy helyette végigcsókolód a nyakát, masszírozod kicsit a mellét, és esetleg ha engedi leveszed a pólóját, úgy csókolgatod a mellét, bimbóját, hasát. De mondjuk ruhán keresztül is lehet.

Amúgy én azt ajánlom, hogy az 'izgatást' először a mellbimbóján próbáld ki. Amúgy annyit takar, hogy finom, apró mozdulatokkal, egy-két ujjal simogatod, "birizgálod", és figyeled, hogy hogyan reagál különböző erősségű "dözsölésre". Nagyon fontos a mérték, csak egyénenként változik kinek mi jön be, azért kell figyelni rá, mi tetszik neki. Ha túl durván csinálod, az fájni fog neki, de ha nem elég erősen az nem lesz izgató annyira. De jobb a nagyon finomtól kiindulni, és figyelni meddig lehet elmenni még, amit élvez.

2011. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
12.48-as ugye nő vagy? :D
2011. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 12:22

Nem értem ez hogy jön ide XD

2011. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nagyon jó az az oldal amit kirakot a nem tom ki:)
2011. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!