Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, milyen érzés szűz...

Fiúk, milyen érzés szűz lánnyal lenni?

Figyelt kérdés
Nem zavar, ha vérzik? Vagy túl szűk? Most fogok lefeküdni a barátommal, és félek nem fogja-e zavarni. 19L
2011. ápr. 21. 23:26
1 2
 1/15 tsz-tag ***** válasza:
83%
én örülnék ha egyszer is átélhetnék egy olyat hogy én vagyok egy lánynak az első...semmi se zavarna, sőt ha épp megvan a lánynak akkor valami furcsa mód még izgató is amellett hogy a lány is jobban élvezi állítólag...
2011. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Én majdnem 18 voltam, nem véreztem, viszont akármennyire is felizgatott a barátom előtte, nagyon fájt a behatolás. (Viszont az csodás volt, hogy közben a fülembe súgta "Szeretlek".)

Szegény meg is ijedt, azonnal abbahagyta, hogy akkor inkább nem folytatja, de közben már egy éve várt rá, hogy kész legyek a dologra lelkileg, és akkor kész voltam, és nem érdekelt, hogy fáj, mert érezni akartam Őt, eggyé lenni vele, és kértem, hogy folytassa. Láttam rajta, hogy félve folytatja, de aztán belelendült (már több, mint másfél éve nem szeretkezett senkivel, előttem is csak egy lánnyal volt), és én is elkezdtem élvezni, és órákon át szeretkeztünk mindenféle pózokban.

Azt mondta utána, hogy olyan volt neki, mintha neki is ez lett volna az 1. (mivel az előző barátnőjével nem túlzottan romantikus körülmények között, és nem olyan szerelmesen történt meg a dolog és mint mondtam, amúgy is már rég volt lánnyal), és hogy elmondhatatlanul boldog, hogy neki adtam a szüzességem, és hogy reméli örökre együtt maradunk. Szerencsére azóta is együtt vagyunk :)

Szerintem a fiúknak is csodás érzés, ha egy lány nekik adja a szüzességét, és nem várják, hogy az 1. alkalommal lepedőakrobata legyél, és ha szeret, akkor nem is zavarják az általad leírt dolgok :)

Remélem minden jól alakul, sok sikert :)

20/L

2011. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
49%
Szerintem semmi gond nem lehet belöle , szuper lesz ,csak ne izgulj ha a barátod nem szüz , akkor könnyen fog menni, természetesen ha tudja a dolgát.Én is elvettem 1 csaj szüzességét, de ugyanakkor ö is az enyémet, de akkor is nagyon jó volt, és nyugi csak ne parázz és ne mond azt neki mikor megkérdi , hogy mehet , hogy akkor mégse, mert az nem fog neki jól esni és teljesen elmegy a kedve az egésztöl.
2011. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
59%
Szűk érzés:)
2011. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
hát szűk volt... én lány vagyok és nekem marhára fájt az elsőt nem is élveztem igaz h finoman csinálta de akkor is közbe beszélt hozzám meg minden főleg az ujjazás elsönek de nem mondtam nemet.. vártrám 1évet megérdemelte:) ez volt 2éve 19L
2011. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És nem gondoltad közben, hogy megálljatok?
2011. ápr. 23. 23:08
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
23:29
2011. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

23:29

Hallod, a kérdező nem menstruációra gondolt a vérrel XD

hanem, hogy a szűz lányok vérezni szoktak az első alkalommal XD

2011. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Számomra ez a legizgalmasabb része: a beavatás. Meg nekem ez tök nagy megtiszteltetés,ha valakinek én lehetek az első.
2011. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

A barátommal kölcsönösen elvettük egymás szüzességét.

Nekem érdekes módon nem fájt. De óvatos volt nagyon.

2011. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!