Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz hogy egy srácnak sokkal...

Niki013 kérdése:

Igaz hogy egy srácnak sokkal jobb egy szűz lánnyal lefeküdnie mert az szűk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűknek biztos szűk, de rengeteg törődést és odafigyelést is igényel. (mondjuk én egyáltalán nem sajnálom sőt..)
2011. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nálam nem igaz!


van akinél igen van akinél nem...

2011. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem,egy szűz lánnyal sok a macera.Fáj neki,vérzik,mégsem akarja....Sokkal jobb ha nem szűz.
2011. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nme minden csaj vérzik és nem mindenkinek fáj.

A hüvely mérete biológiailag determinált, függ a testarányoktól és a szervek méretétől, csípő szélességétől stb. Plusz izom munkával (akár az idegességtől is) be lehet szűkíteni...


Plusz ehhez jön még a srác és a csaj testarányai közti különbség. Ha a srác 2méter tíz magas, a csaj meg egyötvenöt, akkor valószínüleg lehet méretbeli eltérés intim méretekben is.


A hüvely arra lett kialakíva hogy ki tudjon jönni rajta egy gyerek. Vagyis tágulákony. Ha megfelelő előjáték van, mindketten készek az aktusra és figyelnek egymásra, akkor be tud nedvesedni és ellazul annyira, hogy ne fájjon.

2011. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
74%
Intimtorna! Jobban élvezi a pasi is, ha a lány irányítani tudja az izmait a hüvelyben. Egy szűz lány nem nagyon edzett, és nem tud "játszani" azzal, hogy hol összehúzza, hol elengedi. Persze ez nem azt jelenti, hogy gáz, ha szűz vki. Annak is megvannak a szépségei... Jobban rá lehet venni a pasikat másra is. ;)
2011. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez emberektől függ! Valaki igen a szüzeket szereti ,azért ,mert a férfi tudja ,hogy ezen még nem mentek át 6000-ren ő csak az enyém..! Ez nyugodt tudatot ad nekik..! De viszont sok férfi úgymond fél a szűz lányoktól,mert nyafognak,hogy fáj stb-stb..! Szóval én úgy gondolom ki mit szeret!

Ha nagyon szűk az a pasinak is fáj..


18/L

2011. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
olyan szempontból nem, h figyelni kell a csajra, mert te lehet nyomnád ezerrel, de neki nagyon fáj, de aki nem szűz, az meg rá tud szorítani, mert ott ugye vannak izom is!
2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
a száraz análon gondlkodtál már?
2011. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM azért jobb szűzlánnyal mert bennem van a tudat hogy előttem még nem volt senkivel. és engem szeret annyira hogy nekem adja magát először. és az lenne a legjobb ha utoljára is : )

de kitudja mit hoz a jövő

2011. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem jobb szüzzel! Utãna pãr nappal, héttek az mãr döfi. Nekem 2x volt így, szerintem késöbb sokkal jobb.
2015. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!