Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy kérdés egy dologgal...

Dukai regina kérdése:

Egy kérdés egy dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy barátom.

7 hónapja vagyok vele és lefeküdtünk természetesen én még szűz voltam és én meg is kérdeztem őt hogy ő is szűz e gumival csináltuk mert terhes nem akartam lenni és féltem is egy két betegségtől.....

Én vigyáztam magamra egyszer kiszakadt a gumi s tb. nem lettem terhes szerencsére.

Legutóbb mikor lefeküdtem vele akkor megkérdeztem hogy szűz e volt tényleg ahogy ő mondta és ő pedig bevallotta hogy igazából mikor egyszer kiment a haverjaival a faluba(ez még az előtt volt fél évvel kb hogy megismertem őt) és hívjak egy lányt aki eladta magát a pasiknak arra az alkalomra a barátom pedig bele ment (gumival és azt mondta vigyázott is hogy ki ne szakadjon és azt mondta nekem a barátom hogy ő nem hagyhatta ki és azt a lányt igazából nem is ismerte még a nevét se tudta sem azt hogy ki ő... én persze azonnal sírtam meg hisztiztem hogy miért hazudott stb ő állította hogy nem igaz később azt mondta lehet csak akarta mondani de nem mondta meg ilyen szavakkal magyarázta ki magát de amúgy nagyon jól érzem magam vele és szeretem is de most gyűlölöm is valahol hogy átvert így és nem tudom mit kellene tennem mert nagyon jó hozzám és a lehetőségekhez képest mindent megad nekem és ha valamit megígér be is tartja azt de most hazudott és nem tudom mi lenne okos döntés ha ott hagynám ezért és eldobnám és keresnék tőle jobbat aki nem hazudik nekem vagy adni neki egy esélyt hogy tudjon bizonyítani mert amúgy szeret engem ahogy én is őt a családja is mondta nekem vagy várjak vele és ha rosszul fog velem bánni hagyjam ott vagy most kellene lépnem most kicsit beparáztam kérlek titeket válaszoljatok ti mit tennétek lányok puszi és köszi előre


2011. ápr. 23. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

tedd próbára

hagyd egy ideig, ne keresd, "tünj el" szó nélkül

ha érdekled akk keresni fog

ha keres, akkor pedig udvaroljon, ugráljon körbe, bizonyítsa be, hogy fontos vagy neki, és te kellesz neki

bár elég egy érdekes személyisége lehet..

2011. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fibbrizzo válasza:
szerintem maradj vele .igaz hazudott de szerintem megbánta .végülis nem csalt meg ráadásul bevalotta hogy nem te vagy neki az elsö .
2011. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

dukai regina XDD

szerintem adj neki még egy esélyt. én nem is fújnám fel ezt ennyire.. de te tudod. én a helyedbe biztos hogy adnék neki még egy esélyt. ha igaz amit leírtál, akkor én azt mondom hogy még egy ilyet nem fogsz találni...

2011. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én megértem,hogy szeret,de amíg nem voltál te neki a másik csaj után biztos,hogy nem tudott kibírni ő egy fél évet szex nélkül
2011. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát először is köszi a válaszokat másodszor a legutolsó kérdező kommentjére ő 18 lesz én meg 16 leszek köszi az első választ de igazuk van tudom hogy szép vagyok és éppen ezért ilyen rendes fiút nem fogok találni mert csak kihasználnának a többiek és lehet csak én vagyok túl naiv mert csak azt nem tudom feldolgozni hogy mert én neki adtam a szüzességét neki meg egy k... (bocsi)vette el
2011. ápr. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!