Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyi kérdés van itt a lúzer...

Annyi kérdés van itt a lúzer srácokkal kapcsolatban, léteznek lúzer csajok is?

Figyelt kérdés
Vagy léteznek lányban is ilyenek, csak azokat nem szívatják annyira, mert tiszteletben tartják a női nemet? Vagy őket már annyira diszkriminálják, hogy szó se esik róluk?
2011. aug. 29. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
igen, a turbófeministák, akikkel ugyanúgy nem akar senki járni.
2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Ilyenek még az olyan csajok akik azt hiszik hogy részegen szexik :S
2011. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem osztályomban volt egy csaj, tényleg nem volt egy nagyon szépség, és a kisugárzása a béka feneke alatt volt. A járása is taszító volt, nem tudom azóta mi van vele, de vannak.

Viszont hogy ellenpéldát mondjak, sok általános gimis osztálytársam akiket mindenki csúfolt mert csúnya csajok stb, meg stréberek, most sokkal összefutok facebookon és olyan bomba csajok lettek hogy fel se lehet ismerni őket. Szóval van kiút főleg fiatalon. De tény hogy vannak.

2011. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Vannak ilyen csajok.

Az a vicc akad még jó csajok közt is.

Hát igen a csajok lelúzerezik a pasikat ,de a fiúk nem szokták ezt kifejezni a lányok felé. Az meg a másik dolog hogy egy kevésbé szép csajnak is sok udvarlója van , sokan látják szebbnek. Viszont a srácok sokan vannak és a csajok azon élik ki magukat hogy rugnak egyet még az ilyen befordult embereken. Aztán a a végén elhiszi a szerencsétlen (lúzer) hogy tényleg az. Hogyne lennének lúzer csajok. 90%a lúzer a csajoknak. Mind csak az után hajt aki nem lehet az övé és mind arra hajt hogy eltartsák őket és megadjanak nekik mindent. Engem is lelúzeroztak már pedig sose vártam hogy eltartsanak megadjanak mindent meg ilyesmik. Csak teszem a dolgom több kevesebb szerencsével. De ha belegondolsz ebbe szerintem igazam van....

2011. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Igen a pasik kevésbé éreztetik a csajokkal hogy loser, sokszor egy pasi már inkább jár egy loser, talán nem pont al egszebb a környéken csajjal. Mert ők tisztelik, és ők örülnek annak hogy a pasi őket választotta. Még sok csaj akik kicsit is tudják magukról hogy szépek, válogatnak. Az igyekezett nem elég nekik, vagy hogy a srácok úgy szeretnék őket mint senki más. Nekik az kell hogy a saját magukról kialakított mércét megüsse a srác. Fiatalon azért nem járnak ilyen pasikkal, mert kell az image, még idősebben azért nem mert nem tudja eltartani őket még ők megszerzik a diplomát ami csak arra kell hogy elmondhassák diplomásak és nem csak eltartott kellékek.


Egy loser csajnak van saját gondolata, tisztába van saját magábal, és törekszik magában a szépet látni, ezért másokba is a szépet keresi, még ha az első látásra nincs is ott. Szerintem legalább is.

2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Vannak. Én is az voltam, mára megfordulnak utánam. Nézz tükörbe, gondold át, mi nem tetszik és tegyél ellene. Nem mondom, hogy egyszerű, de megéri!


24/L

2011. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az voltam én is. Most megfordulnak utánam. De amúgy srácokat is hülyeség lelúzerezni, mert mindenkiben van valami szerethető. Ezt úgy mondom, hogy legalább 3 a társadalom által lúzernek bélyegzett sráccal jártam, és boldog voltam velük nagyon. :)

18/L

2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Nincsenek , mert mivel lányok ezért aranyosnak , cukinak , vagy legfejebb olyan kis bénácskának nevezzük ,de ha ugyan amiatt lúzernek tartanánk egy csajt mint egy férfit akkor nagyon sok lúzer csaj lenne . De mivel dugni is akarunk ezért ezt nem mondjuk ki :)
2011. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, de sokan nem tűnnek annak, mert mindig akad egy két szerencsétlen balf.sz, aki velük is beéri és mindent megtesz értük.

Sok csaj pedig teljesen szerencsétlen, de ezt nem értik meg, mert azt hiszik, hogy a külsővel mindent el lehet érni. És nem csak a csúnya, vagy átlagos csaj lehet lúzer, hanem egy olyan is aki jól néz ki.

2011. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
vannak ilyen csajok is, nyugi, láttam már, ez nem csak legenda, léteznek! van amelyiket össze vissza csesztetik, de van amelyikhez inkább hozzá se szólnak
2011. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!