Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ugyérzem lassan lefeksze...

Fiúk! Ugyérzem lassan lefekszek a barátommal és lenne pár kérdésem pl: mit élveztek, mit csináljon egy lány?

Figyelt kérdés

még szűz vagyok, de már pettingeltem. fiut nem elégitettem ki orálisan, csak kézzel és ö is csak igy. szerintem lassan meg fog történni a dolog a barátommal, és nem tudom hogy lássak neki a dolognak, értitek..:D légyszi normális válaszokat:))

15/l


2011. ápr. 24. 11:50
 1/9 anonim válasza:
Elsőnek nem kell olyan égbe kiálltó nagy sex csak az a lényeg felejthetetlen legyen mert az elő ugyebár és ha neki is az első akkor ne várj sokat max 10perc és elfog menni csak engedd el magad és élvezzd és ha megvolt az első tudod "fejleszteni" magad :D KEllemes ünnepeket... :) 17/F
2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Orális szex. És nézd meg a filmekben hogy csinálják.
2011. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a fiu már nem szűz, aszthiszem több lánnyal is volt már, de szeretjük egymást. ő jóval tapasztaltabb nálam (szerintem...:D ) neked is kellemes ünnepeket:)
2011. ápr. 24. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Tekintve h Párodról van szó, én inkább elhalasztanám egy-két alkalommal és orálozzatok kicsit ;) ( ha nincs ellenérzésed ilyesmire :))

Mondjuk embere válogatja.. én nem szeretem soha szexel kezdeni, tehát itt elképzelhetetlen orál nélkül :)

21/f

2011. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod?
2011. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(az előző vagyok)

remélem nem vagy te is olyan lány aki 15 évesen egy 18 évessel akarja elveszteni a szüzességét...

2011. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3 hónappal idősebb nálam:) amugy ovistársam volt...szóval régota ismerem :D
2011. ápr. 24. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:

az amúgy érdekes hogy 15 éves a srác és több lánnyal is volt már.

Ha pettingeltél már, és a barátodnak volt már szexuális kapcsolata akkor nem kell félned semmitől sztem ő mindent kézben fog tartani :)

De ha már annyi kapcsolata volt nem félsz hogy te is csak egy leszel neki a sok közül?

2011. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem félek mert addig nem engedek neki ameddig kételyeim vannak. de ez mondjuk jo kérdés :D
2011. ápr. 26. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!