Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnommel lefekudtunk es...

A baratnommel lefekudtunk es nem verzett! Miert?

Figyelt kérdés
Lefekuftem a baratnomel o 15 es meg szuz volt.Konyen bement a peniszem.nem verzett es a szuzhartyat se szakitotam at es nem fajt neki.miert?valamit rosszul csinaltam?
2009. márc. 5. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek fáj és vérzik, sőőőt. de megtörténhet ezért mondják hogy készülj fel.
2009. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be kellene venni a tananyagba a szüzességgel kapcsolatos téveszmék eloszlatását.
2009. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Meg kéne nézetni egy orvossal.

Anyám mesélte, volt egy kolléganője, akinek sehogy nem jött össze hogy teherbe essen, pedig dolgoztak rajta a férjével rendesen. Kiderült, hogy annyira rugalmas a szűzhártyája, hogy nem szakadt át.... hát én nem tudom, a pasi nem érezte úgy, mintha trampolinon ugrálna a makkja?

2009. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán még nem kellett volna, ha nem tudtok ilyeneket...

Amúgy nem mindenki vérzik...


Princess

2009. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vérzés és a fájdalom nem törvényszerű. Pláne, ha korábban ujjaztad, netán tárgyakkal is "játszottatok"...Mert akkor már korábban átszakadhatott...
2009. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem, és mégis van egy fiam. És biztos, hogy szűz voltam az első együttlétnél:) Úgyhogy ettől még nyugodtan lehet terhes a lány, amikor eljön az ideje.
2009. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hello!Tudom,hogy ez nem a kérdésre a válasz,de pont ma van 1 éve mikor ez a kérdés lett írva.

Kicsit vicces..vagy inkább furi!:D :>

2010. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!