Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy beszeljem meg a baratnomm...

Hogy beszeljem meg a baratnommel ezt a sex dolgot? Nem is akar rola hallani. Mar tobb mint 1 honapja jarunk es probaltam aprankent felhozni a temat de olyankor temat volt.21 eves fiu

Figyelt kérdés
Nem szuz a csaj.En mar nem birok varni.Jol nez ki meg minden kivamon szeretem de mar eleget vartam.Megertenem ha szuz lenne de nem az.
2009. márc. 27. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Huuu, mar 1 honapja??? kemény. az még arra se elég h megismerjétek egymast, nemhogy kivivd a bizalmát. az se jelent semmit h nem szűz. ha mar nem az, akkor az azt jelenti nalad h barkivel barmikor lefekhet???? varj még, és majd ha ugy allnak a dolgok, akkor akarni fogja.
2009. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valaki már nem szűz, nem várhat? Talán neki kevés az a "már több, mint egy hónap", amit eddig együtt töltöttetek. Talán még nem bízik annyira benned vagy csak nem akarja elkapkodni, mert komolyan gondolja ezt a kapcsolatot veled, és akár hiszed akár nem, ezt nem csak szexszel lehet kifejezni. Ha úgy érzed, hogy eleget vártál és nem tudsz rá tovább várni, akkor nem is érdemled meg ezt a nőt, valószínű nem is szereted eléggé, inkább hagyd el, szívesség lesz mindkettőtöknek. Nemhogy örülnél, hogy annak ellenére, hogy nem szűz, nem az a "bárkinek odaadom magam egy nap után" típus. Az ilyen nőket tisztelni kellene. Elkorcsosul a világ. :S

21(L)

2009. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

1 hónapja? :D

Az igen!:P Ügyes vagy.:D

Igen, vannak olyan q*vák, akik már első nap lakásra mennek, de a legtöbb csaj szerintem pont azért nem fekszik le 1 hónap után a pasijával, mert vannak magadfajta fiúk.:D Ha neked nem ér annyit a csaj, hogy várj rá, ameddig ő úgy gondolja, akkor nem érdemled meg. Bocs...

/Nekem volt egy pasim, akivel 3 hónapig jártunk, és még egy csók sem csattant el.:D De nem is bántam meg.../

2009. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem beszélni kell, hanem cselekedni...Petting volt már? Mert ha még az sem, akkor ne várj csodát...Fokozatosan lehet rávezetni, de ehhez kívánnotok kell egymást.

2. 1 hónap az semmi. Még nagyon az elején vagytok.

3. Ha nem tudsz többet várni, akkor nem is igazán ragaszkodsz a lányhoz, ami nem is csoda ennyi idő után. Ez esetben keress olyan csajt, aki bárkivel bármikor ágyba bújuk, ha neked arra van szükséged...Tudod vannak olyan lányok is, akiknél a szexhez érzelmek kellenek, ami meg nem 1 hónap alatt alakul ki, hanem hosszabb idő után...Másrészt meg ilyen hozzáállással aligha győzted még meg, hogy komolyak a szándékaid, mert nagyon csak szex feelingje van a dolognak...

4. Szerintem a szexuális élet nem a szexszel kezdődik, hanem egymás testének, szokásainak megismerésével, amire sok-sok petting után derül fény...

2009. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
21-22 évesen szerintem nyugodtan lehet várni 1-2 hónapot... 30 felé közelitve már az ember nem éli meg akkora csodának a szexet, ha egy hónap után sem adná be a derekát a leányzó, ott már gázt szimatolnék, és lépnék, de ebben a korban még OK. ha gy érzed, nem szereted eléggé, lépj le nyugodtan, ha pedig igen, akkor várj türelemmel.
2009. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Jajj te csavo... korai meg...! En mondom neked! Foleg, ha szuz a csaj...:P Latod, en is az vagyok, van mar egy 2 honapos kapcsolatom, es habar probalkozik a baratom, en meg varok! Nincs itt az ideje...

De tudod, asszem kicsit butak vagytok ti, fiuk... nem megggyozni akard a szovegeleseddel, hanem kezd el csinalni, amit akarsz... Visszautasit, kezdd el megint, addig mig vegul megengedi!... de ne beszelj, csak izgazsd, addig, amig mar nem bir ellenallni neked!!!

Na ennyi... Sok sikert, es ne csodalkozz, hogy nem adta meg be a derekat!... Legalabb nem ku*va!:P

2009. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
67%

Mi megbeszéltük a párommal hogy amedig nem lesz meg a 3 hónap addig NO SEX!!! Nehezen fogom kibírni, de érte megteszem mert komolyan gondolom vele ezt a kapcsolatot és szeretem!!

Szerintem te is várj még a barátnődre!! Ha nincs más megoldás akkor maszturbálj...

2009. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez nevetséges,3 hónap után mi fog történni,hogy csak és kizárólag akkor lehet kefélni?
2009. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem szuz csaj. oke. de arra nem gondoltal h esetleg meg az elozo kapcsolatat nem heverte ki? mert pl nekem az volt hogy miutan szakitottam azzal a baratommal akivel 1,5 evet voltam együtt, es fejemhez vagta hogy csak ara voltam jo neki h megkurjon... elment a kedvem az egesz szex dologtol..igazb h meggyülöltem a voltpasim, mar nem szeretem ra se tudok nezni. de a szexet se kivanom egyaltalan.. föleg egy honap.. ejha.. az keves!! ne nyomulj ra nagyon mert elege lesz. kerdezdmeg tole hogy miert nem szeretne, es mondd neki hogy szereted es varsz ra.

Tul kanos vagy.. 1 honap az semmi!! nem toom mit akarszigy.."de mar eleget vartam.Megertenem ha szuz lenne de nem az." nyugi.. majd ha elnyerted a bizalmat es nem azt sugallod alandoan h csak a szexre mesz akor majd belemegy...

2009. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zoli 19 válasza:
te bolond vagy?1 honap nevetséges én a pasimal 2honapja vagyok és még nem volt semi én 16 vagyok ö 19.......amugy mennyi idős vagy és csajod?
2009. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!