Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy érzem, baromira nehéz...

Úgy érzem, baromira nehéz helyzetben vagyok, szerintetek is?

Figyelt kérdés
Én egy 23 éves srác vagyok, aki sose csókolózott, nem is szexelt, vagyis semmilyen intim kapcsolatot nem létesített nővel. Talán nagyobb baj az, hogy emiatt nem is merek komolyabban ismerkedni, mert nagy eséllyel ki lennék röhögve ebben a szexközpontú világban, amint kiderülne, és úgy kezelnének, mint valami fogyatékost. Cefetül magányosnak érzem magam sokszor emiatt, van, hogy még haverok között is ezen rágom az agyam, szinte nyugtom sincs annak ellenére, hogy kifele rendkívül higgadtnak látszok. Első ránézésre nem sokan gondolnák rólam ezt, sőt, talán senki. Megfordult már a fejemben a prostizás, de a lelkem mélyén csak bánnám a dolgot, ahogy magamat ismerem. Mitévő legyek?
2011. ápr. 26. 00:05
 1/6 anonim válasza:
Figyelj sztem járj el bulizni és magasról szarj az egészre!
2011. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoktam bulizni, még ha nem is minden hétvégén, de főleg az utóbbi időkben viszonylag gyakran hívnak el a komáim valahova. :)
2011. ápr. 26. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is önvizsgálat, meg vagy elégedve magaddal? Mi az amin változtatnál? ha úgy összességében úgy érzed oké vagy akkor a következő lépés, hogy tudatosítod szépen magadban, nincs rádírva az, hogy szűz vagy, és nem is igazán számít értelmes emberek között. Ha viszont a szüzességeden agyalsz, amiatt leszel görcsös. Próbálj ismerkedni, ha tetszik egy lány elhívni és ne törődj mással, ha egymásba szerettetek a fenét nem fogja érdekelni voltál már nővel vagy nem. Ja és szokj le a gyakori kérdésekről:) vagy legalábbis tudatosítsd magadban, hogy ennek az oldalnak sokszor annyi köze van a valósághoz, mint annak, amit a playboy címlapon látsz.:) Hidd el normális emberek között nem egészen úgy mennek a dolgok, mint ahogy itt írják, és nem a szex a lényeg.
2011. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ami elsősorban problémás nálam, az a beszéd, és a megnyílás. Élőben sokkal kevésbé vagyok szóhuszár, mint neten keresztül. Az átlagnál vékonyabb testalkatom megosztja az emberek véleményét, de alapvetően jó a közérzetem, hiszen a kondíciómat kellően karbantartom, és nem szenvedek anorexiában. Természetesen volt már alkalmam komolyabban ismerkedni, csak rendszerint megfutamodtam a kisebbségi érzésemből fakadóan.

Kár, hogy a normális emberek kiszűrésére nincs tuti módszer, főleg ebben az elanyagiasodott, stresszes világban. :)

2011. ápr. 26. 02:20
 5/6 anonim válasza:
Talan batrabb lennel ha egy hozzad hasonlo "tapasztalatlan" lannyal probalkoznal.
2011. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alapjába véve jó ötlet, csak már az átlagos kinézetűek között is ritka az ilyen, mint a fehér holló. Igazándiból nekem csak a rendkívül túlsúlyos nők nem tetszenek semmilyen szinten, így náluk biztosan nem keresgélek. Nem cicababákra fáj a fogam, csak értelemszerűen a ,,szikrára" helyezem a hangsúlyt, hogy valakinél érezzem azt.
2011. ápr. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!