Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kéne tennem ebben a...

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom aki még szűz és velem szeretné elveszíteni, mert úgy van vele hogy inkább egy jó baráttal mint egy idiótával. Viszont szerintem jobb lenne neki hogyha egy olyan emberrel lenne először akibe szerelmes is. Ugyan akkor bennem van a kisördög is.
2011. márc. 4. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jo az a nagy szerelem, mert mi van, ha szarul sul el? Akkor az ember csalodik es oda vannak a nagy erzesek. A bizalom viszont fontos szerintem is, igy viszont egy ismeros belefer. Ha belemesz, mindenesetre vigyazz ra, csak szuz.
2011. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem,ha tényleg nagyon jó és bizalmas barátok vagytok (és ebből úgy tűnik azok vagytok),akkor mindent bele...az ördög jó tanácsadó;)
2011. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?Ez kérdés?

Tedd össze a két kezed és adj hálát az Úrnak ezért az ajándékért.

Aztán minden létező pózban dugd meg.

Az meg,hogy ilyet kért tőled egyértelmű jele annak,hogy oda van érted.Ne legyél már ennyire vak.

2011. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!