Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiú vagyok a barátnőm szűz,...

Fiú vagyok a barátnőm szűz, az este próbálkoztunk a szexel. Akkor most szűz? Többi lent

Figyelt kérdés
Vége volt az előjátéknak, jól be volt nedvesedve, elkezdtem benyomni óvatosan de neki nagyon fájt, vártunk 1 percet ismét próbálkoztunk hát kb. 1.5-2 cm-nél jobban nem ment be de ismét nagyon fájt annyira hogy abba is kellett hagyjuk. Ez normális? vagy mit tehetnék hogy neki ne legyen ennyire rossz? válaszokat köszönöm!
2011. ápr. 26. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz,én is így haladtam szépen lassacskán befelé..Egyik nap már nem fájt neki,ha bentebb toltam,azóta...22/F
2011. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én lány vagyok, és hasonlóképpen voltam. Van aki sajnos szűkebb vagy erősebb a szűzhártyája mint másnak. Nos, nekem a nagyon sok előjáték segített, de namcsak a kis nyalakodás, hanem próbálkozni közben ujjal is, először csak egyet próbálsz neki szépen lassan betolni, majd azzal izgatni miközben nyalogatod a csiklóját. És ha az már nem fáj neki, ha nagyon nagyon kellemes, akkor megpróbálsz kettőt. Szerintem hogyha ezt csináljátok, annak biztosan sikerülnie kell, és a végén beenged téged is. Egyébként légy hozzá nagyon nagyon türelmes és ne sürgesd, elképesztően tud nekünk fájni, gondold el, mintha egy addig meglévő dolgot szakítanál át, ami tényleg fáj. Szóval csak ügyesen! :)
2011. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor tehát mindig még amikor megpróbáljuk akkor majd nem fog neki ennyire fájni? és mindig kicsit benebb is tudom nyomni?
2011. ápr. 26. 08:10
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon türelmes vagyok, mindig amikor mondja fáj azonnal abbahagyom semmit nem teszek ami neki rossz lenne..:)
2011. ápr. 26. 08:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen,sok-sok előjáték,sok-sok próbálkozás.Végül megtérül a befektetett energia.22/F
2011. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
igen, ez így van, próbálkozzatok csak, minden renben lesz :)
2011. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Holló XXX válasza:

Bizonyos körök azt vallják ha picit megharapod a leányzó fülét akkor arra a fájadlomra figyel és miután bent vagy már csak az élvezetre fog figyelni...

De itt is sok sok előjáték kell az előkészítéshez, ez amugy garancia is arra hogy ne tudjon majd meglenni nélküle, ezt viszont nem bizonyos körök hanem én állítom egy két nimfót kitanítottam már így...

2011. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem sok-sok előjáték, türelem, és meglesz a gyümölcse. Szépen lassan haladtok, ujjal is, meg mással is, és akkor előbb utóbb nem fog fájni. Amikor én elvesztettem a szüzességem, először nekem is fájt, bár nekünk nem kellett abbahagyni. Szerintem próbáljátok úgy, hogy ő van fölül, és akkor amíg bírja addig engedi...te pedig segíthetsz neki. Csak ezt a kicsi fájdalmat kell kibírni, utána jön a kárpótlás:D

23/n

2011. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat olyan türelmes leszek amilyen csak tudok, csak az a gond h vmiért nem engedi h nyalakodjak :( nem tudom h ennél élvezetesebb előjátékot mivel csinálhatnék
2011. ápr. 27. 14:50
 10/13 Holló XXX válasza:
Hát ezt mindenképpen vele kell megbeszélned, hogy jobb lenne ha engedné
2011. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!