Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20éves vagyok és még szűz. Ez...

20éves vagyok és még szűz. Ez gáz? Volt egy 2éves kapcsolatom és sokszor próbálkoztunk, de sose sikerült: (Most ez lehet fura lesz, de annyira fájt hogy egyszerűen nem bírtam ki. a sírás kerülgetett mindig, Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon görcsöltél. Nem tudtad kellőképp elengedni magad.
2008. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

vaagy..

nem voltál elég nedves..(bár ezt azért te tudhatod..)

2008. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti az a gond, hogy nem tudtad rendesen elengedni magad, mert azon paráztál, hogy fájni fog. Nem szabad erre gondolni, mert akkor nem is tudsz kellően benedvesedni és akkor sosem fog összejönni a dolog.
2008. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt ujjazás, és azt élvezted (vagy magadnak élvezed), akkor valószínűleg tényleg csak a félelem, görcsösség miatt volt. Ha az sem megy, akkor nőgyógyásszal nézesd meg magad, nincs-e valami szervi ok (pl. nagyon erős szűzhártya).

Különben nem ciki 20 évesen szűznek lenni. :)

2008. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gaz ha 20 evesen szuz vagy!
2008. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem érik meg a szüzek h ha elakarják veszíteni és félnek az elsőtöl akkor INNI KELL SZESZT!!! Nem azt mondom, hogy részegen kell ezt csinálni, csak a gátlások szünjenek meg! (az sem árt ha sötét van)
2008. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg nem kell ehez inni. Ha szereted a barátod, és megbízol benne, le tudod győzni a gátlásaidat. De nem szabad görcsölni és izgulni:)
2008. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell inni.Ahol a párok szeretik egymást,előtte van előjáték,odafigyelnek egymásra,kellőképpen elengedik magukat és valóban kívánják is egymást stb.akkor nem feltétlenül fáj az első.Biztosan valami hiányzott nálatok és azért volt nagyon fájdalmas.Egyébként meg egyáltalán nem ciki 20 évesen szűznek lenni.
2008. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a válaszokat!!Tiszta stresszbe voltam,hogy milyen gáz 20évesen szüznek lenni meg ilyenek.de most egy kicsit jobb,hála nektek.:):)
2008. aug. 11. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

azt látom, hogy az ember minél tovább húzza, annál nehezebb lesz elkezdeni a szekszet. nem mondom, h gáz, de a te érdeked, hogyha találsz egy olyan embert, akit szeretsz, akkor feküdj le vele, mert nem 1 embert ismerek, aki halogatta, halogatta, és ott tart, h 25 elmúlt és még nem látott pasit közelről...

nem kell úgy szétgöcsölni magad rajta. csak lazán. és az, ha megiszik 1 pohár bort, attól nem rúg be, csak könnyebben elengedi magát, és akkor nem lesz olyan gázos a dugás.

hajrá.

2008. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!