Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szombaton próbálkoztunk a...

Szombaton próbálkoztunk a szüzességem elvesztésével, de nagyon fájt és megijedtem. Ma reggelre megjött -csak a jövő hét közepén kellett volna megjönnie- ez természetes? Minden próbálkozás után meg fog jönni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Happy, már nem vagy szűz
2011. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: az egyik, hogy nem vagy szűz (ez attól függ, hogy átszakadt-e a szűzhártyád), és akkor a seb vérzik, és nem megjött; a másik meg, hogy ettől teljesen függetlenül jött meg hamarabb a menzeszed.

Nem tudom előtte önkielégítettél-e, de ha nem, akkor a hormonok miatt is lehet, hogy hamarabb jött meg. Vagy ha megijedtél, akkor az idegességtől. Rengeteg oka lehet, de az, hogy próbálkoztatok nincs közte.

És hogy ne fájjon legközelebb: ne görcsölj rá, csak akkor csináljátok, ha már el tudsz lazulni. :)

2011. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
"Minden próbálkozás után meg fog jönni?" Ez valami olyan magas intelligenciaszintre utal,hogy az már szinte nem is e világi.Amennyiben átszakítottátok a szűzhártyádat,tapasztalhatsz vérzést-ez általában egyszeri alkalom,de nálad ki tudja.Lehet köztes vérzésed is,akár egészen más ok miatt.Nőgyógyászhoz látogass majd el..
2011. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szüzesség elvesztése nem egyenlő a szűzhártya szakadásával XD Akkor mégis a pasik hogyan veszítenék el? Nekik nincs szűzhártyájuk. Meg ha egy csaj szűzhártyája elszakad lovaglás vagy gimnasztika közben, az most elveszítette a szüzességét? Erős fogalmi zavarok vannak itt :D

Csakhogymár tisztázzuk, szüzességet akkor veszít el valaki ha egyik félként részt vesz szexuális aktusban, azaz a férfi pénisze a nő hüvelyébe hatol (most maradjunk normál, heteroszexuális eseteknél, de aki akar az behelyettesíthet mást XD).


Az erős fájdalmadra három magyarázati lehetőség van:

1.) egészséges, normális vagy, csak túlreagáltad, vagy nem voltál beindulva eléggé (nem voltál elég síkos)

2.) amennyiben voltak korábban tamponfelhelyezési vagy kivevési problémáid, lehet, hogy a szűzhártyád volt kiterjedtebb, zártabb mint a normál (vagy még az is, nem tudom sikerült-e a behatolás), ezt érdemes megnézetni orvossal, főleg ha nem sikerült a behatolás mert esetleg abbahagytátok a fájdalmad miatt (ettől függetlenül keletkezhetett seb a szűzhártyán)

3.) vaginizmus, azaz pszichésen féltél a behatolástól, és begörcsöltek az izmaid, ezt szexuálpszichológus tudja gyógyítani, de itt is fizikailag rendben vagy


a vérzés lehet szakadástól a szűzhártyán vagy attól, hogy előbb jött a menszeszed, ezt mi nem tudjuk megmondani így

2011. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:56 vagyok még

azért is elleneztem annyira a szüzesség elvesztése = szűzhártya szakadásával, mert rengeteg nőnek egyáltalán nem szakad el az első vagy többedik alkalom után ha tágulékony

meg függ a partnerük méretétől és óvatosságától is XD akkor most ők szüzek még?

2011. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szakadt át a szűzhártyám, a menstruációm jött meg hamarabb.
2011. ápr. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!