Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal jövő héten...

A barátommal jövő héten megyünk kettesben nyaralni. Majdnem egy éve vagyunk együtt, én még szűz vagyok és most szeretném magam odaadni magam. Ő már eddig is nagyon akarta, de nem sürgetett. Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, szóval nem tini, de mégis félek, pedig biztos vagyok benne, hogy nagyon szeretjük egymást és abban is hogy vele szeretném elvesztíeni a szüzességem.
2009. júl. 31. 15:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha tényleg megbízol benne és szeretitek egymást, akkor nem kell félned. Gondolj arra, hogy milyen jó lesz és ne aggódj rajta.
2009. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
édekezzetek és ha nagyon parázol, igyatok előtte egy KEVÉS bort,pezsgőt, likőrt, amelyk a szimpatikusabb.
2009. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy védekezünk, felnőttek vagyunk már, de ha becsúszna egy baba, az sem lenne tragédia. Attól félek, hogy mivel még szűz vagyok, nem leszek valami ügyes, de szerintem emiatt csak én aggódok. És egy kicsit a fájdalomtól is, de próbálok ellazulni:)
2009. júl. 31. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
bizony egy kis alkohol feloldja a gátlásokat, de tényleg csak kicsi. mitől félsz? a fájdalomtól? ennyi idősen, ne gyerekeskedj. jó lesz ne aggódj pláne ha már egy éve jártok minden másban biztosan szuperül össze vagytok szokva.
2009. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ,ha szereted akkor ne félj!

Mielőtt lefeküdnétek, turbózzátok fel egy kis romantikával, nekem ez nagyon bejött az elsőnél...

2009. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!