Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Félek egy kicsit,...

Mit tegyek? Félek egy kicsit, hogy utána szakítani fog velem, de legjobban az elsőtől félek. Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok:)Már november óta nagyon belezúgtam az osztálytársamba:) Sokszor hazhozott kocsival, jól elbeszélgettünk:) Januárban elmondta h teccek neki:) Összejöttünk:) És most másfél hónapja együtt vagyunk! De már az elejétől kezdve nagyon akarta AZT!! Én még szűz vagyok, abban nem vok biztos h ő is az e! Már odaáig eljutottunk h felül nincs semmi rajtunk:) De ő már többet akar ...én meg félek! Főként a terhességtől...am már várom! Csak sokszor előjön a félelem, h milyen lesz.. Nagy nehezen rábeszéltem anyut h szedhessek gyógyszert...nemrég kezdtem el! De 1 hónapja menstruálok tőle:( Remélem megoldódik ez:S Sokan írták, h első hónapba ez volt ! Na mind1.. Am barátommal abban egyeztünk meg, h 3 hónap! Mondta is h vár amíg nem akarom! De mostanában annyira erőlteti a dolgokat! Pl ha majd náluk alszok legyek csak bugyiba! Zuhanyozzunk együtt stb...És már iszonyatosan várja a 3.hónap végét! Sokszor mondta h nagyon szeret:) Én is szeretem...csak félek egy kicsit h utána szakítani fog velem , de legjobban az elsőtől félek:(:( Lehet ő már tapasztalt:S és én béna leszek:( Segítsetek:(
2009. márc. 6. 13:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
szia!ne félj nincs miért!ha te is igazán akarod akor oké!am énis féltem az elsőtől de végülis nem kellet volna!egyépként ha tapasztalt az csak jó neked mert akkor tudja hogy mire figyeljen mitt hogy csináljon hogy maradandó élmény legyen az első!és ne kudarc!viszont ahogy írod hogy nagyon akarja már ennyi időelteltével én még korainak tartanám,de ezt egyedül neked kelleldöntened!
2009. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szia:) köszi:) am én is korainak tartom..épp ez a bajom! beszéltem is vele erről..de hiába ..egy ideig "békén hagy" utána megint akarja! Am már párszor aludt nálunk:)
2009. márc. 6. 13:10
 3/14 anonim válasza:
100%

Ezen eléggé sokan túl estek és életben vannak még. :)

Ha te nem érzed, hogy meg szeretnéd tenni, akkor ne tedd, neked kell eldöntened. Bár a fiúk/férfiak 18-20év körül azért már akarnak ilyesmit. És egy férfinak fura ha nem sexelnek vele. 18 vagy és előbb utóbb úgyis megteszed. :) Ha csak az tart vissza, hogy félsz attól milyen lesz, akkor tedd meg, ha ő tapasztalt és szeret akkor segíteni fog, irányítani és nem fog kinevetni vagy ilyesmi. Biztos lehetsz ebben. És szerintem, nem lenne már most sem veled ha nem szeretne és ha szeret akkor meg nem hagy ott, attól hogy lefeküdtetek, sőt még erősödik is a kapcsolatotok ezáltal.

2009. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg,én 19éves koromig voltam szűz.Várd csak meg azt a 3hónapot,aztán,ha te is úgy látod,hogy tényleg szeret,ne félj neki adni magad.Talán egy kicsit fájni fog,de gondolj arra,hogy azzal éled át a fájdalmat,akit a legjobban szeretsz:)ennél csodálatosaabb dolog szerintem csak kevés van.De csak akkor feküdj le vel,ha tiszta szívből szeretitek egymást,akkor csodálatos lesz.Sok sikert!
2009. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Teljesen értelek. Ha úgy érzed korai és nyűg, hogy mindig macerál, hiába beszélsz vele, akkor lehet a legjobb ha vége a kapcsolatnak, hiszen ő nem igazán ért meg téged. Vagy pedig menj bele, meglátod milyen lesz, akkor békén hagy. Szerintem ez e 2 lehetőség van sajna, ha mindig szekál. Az a baj, hogy neki kéne megértenie téged!!!
2009. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) meg fogom gondolni;)
2009. márc. 6. 13:22
 7/14 anonim válasza:
100%
igazán nincs mit, csak még annyi hogy tartsd meg a saját realitásod, de minndig az egész életben, Csak mert más szeretné és te nem azért ne tégy semmit.
2009. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
okey;) :P de azért már várom az elsőt:) biztos nagyon jó lesz:P
2009. márc. 6. 13:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Csodálkozol, hogy egy 18 éves srác szeretkezni akar? Amúgy ha csak a szexre kellenél neki, akkor minek várna ennyit? keresne egy csajt aki könnyebben odaadja magát.

Amúgy miért nem beszélsz vele, hogy neki volt-e már?

És ne parázz, a legtöbben túlélik az elsőt. :)

2009. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy vár rád, nem garancia, hogy nem csak a szex miatt kellesz neki. Rám 4 hónapot várta a srác...mégis kidobott...

Várjon csak...Csak miatta ne menj bele. Ha igazán szeret, 1 évet is vár...Ha nem fér a gatyájában, masztizzon...Ha szeret, nem csal meg, csak mert gugh@tnékja van.

2009. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!