Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A csajomnak véres volt a...

A csajomnak véres volt a bugyija, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A csajom 15 éves és szűz (vagyis még volt szűzhártyája), mikor csináltuk volna az elsőt, és vetkőztettem le, megláttam hogy véres a bugyija.Ez csak attól lehet hogy lefeküdt mással?
2011. máj. 1. 09:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

11:34 na nem mondod...-.-

Azért, ha valaki már menstruál, nagyjából meg tudja saccolni, hogy mely napra várható a vérzés, és ilyenkor ajánlatos is tisztasági betétet használni. Nem 20 éves vagyok már, elhiheted. És ez csak a kérdező butasága, hogy egyből arra gondol, hogy az a szerencsétlen lány mással volt..

2011. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15:34

Én sem tudom megsaccolni. Egyszer 6 hétre jön meg, egyszer 3, stb. Ennyi idősen még nem biztos hogy beáll.

Amúgy én arra saccolnék a vérből, hogy a nagy alkalomra fazonigazított odalenn.

2011. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15:34

Egyik barátnőmnek olyan rendszertelen, hogy van hogy 2 hónapig kimarad, máskor meg nem is várja és 1 hónapban van szegénynek kétszer. Szóval van ilyen, erről ennyit.

2011. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

azért 15 évesen még simán lehet rendszertelen a menstruáció..

amúgy meg, logikátlan a kérdést feltevő. mi az, hogy lefeküdt mással? rögtön előtte? mert amúgy meg mi mástól vérezne, mint a menzesz? lehet, h. előbb jött meg, mint számított rá. vagy még nem volt vége. nekem is szokott olyan lenni, hogy azt hiszem, már vége van, egy napig semmi, aztán mégis van még a következő nap.

2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!