Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mér van többszáz képe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér van többszáz képe a csajomnak más pasikról a gépén?

Figyelt kérdés

Nálam jópár évvel fiatalabb barátnőm van. Ő még gimibe jár. Tudom, hogy volt valami nagy csalódása, de arról nem nagyon beszél. Ott voltam náluk, és gépeztem a bnőm laptopján, ő meg kiment pár percre. Az egy dolog, hogy kb 600 képet találtam arról a buzerák spről (nem viccelek, tényleg 500valamennyi van neki), de egy mappában van valami tök átlagos csávóról is. Megnéztem a nevét (az volt a mappa neve), és felmentem a csajom facebookjára, ahol láttam, hogy egy csomót beszél vele. Ugyanabba a suliba járnak, csak a csávó idősebb nála. Megnéztem a csajom más leveleit is, ahol arról panaszkodott egy barátjának, hogy mennyire nem tudja elfelejteni azt a srácot, akiről a képek vannak a gépén. Nem igazán tudom, hogy jártak e egyáltalán, de a bőm egy levélben azt írta a legjobb bnőjének, hogy azt a hibát, amit másfél éve követett el, mennyire megbánta, és hogy bármit megtenne a srácért. a végén pedig az előzmények között szembesültem azzal, hogy minden nap megnézte a pasi face profilját, és visszakereste a kommentjeit, meg mindent... :/

Tudom, hogy szakítanom kéne, ha ennyire odavan valaki másért, de furamód, amikor vele vagyok, úgy tűnik, mintha jól érezné magát velem. A bnőm nagyon törékeny, és kicsit elmebeteg azt hiszem, de én belé szerettem. Mit tegyek most?

23/F


2011. júl. 31. 17:26
 1/7 napietus ***** válasza:
25%

a barátnődről mindent elmond, hogy sp-képek vannak a gépén, szánalom...


a többiről: te sem vagy különb, ha a gépében meg az fb. fiókjában kotorászol, hogy jössz te ahhoz egyáltalán? apám nem nézegette az ilyen dolgaimat, meg a férjem se, sima pasimnak kezét kitörtem volna ezért.


szóval megérdemlitek egymást, a zsák meg a foltja. ne szakíts vele, elvagytok így egymással...

2011. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
szakíts vele. nem egyértelmű?
2011. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, mielőtt túl késő lenne és még durvább dolgokat csinálna, illetve derülnének ki róla.
2011. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szereted őt...nehéz lehet most neked, megértelek. Nem hinném, hogy plátói volt a szerelem a másik pasi iránt, de a barátnőd korából adódóan, biztosan csak egy kamaszkori, romantikus lángolás, talán kislányos. Nekem is volt egy pár ilyen, bár nekem benőtt a fejem lágya, eljutottam arra a szintre, hogy az mindennél többet jelent, hogy a párom mellettem van.

Hány éves a lány különben? Azért kérdezem, mert kamaszkorban, 13-14 évesen szerintem minden lányra jellemző, hogy "szerelmes" egy menő zenészbe, rajongásig, én is voltam így anno. Azt írod, gimis a lány, nem lehet hogy későn érő típus?? (a dolgai és a viselkedése ezt mutatják).

Az is látszik abból amit leírtál, hogy tényleg labilis lehet lelkileg, bár ez kicsit megijesztett, hogy elmebetegnek nevezted....Miért, vannak nagyon furcsa szokásai?

Nincs valamilyen gyerekkorban elszenvedett trauma, szülő elvesztése vagy ilyesmi?

Beszéltél erről a barátnőddel, mondtad, hogy láttad a beszélgetését?

19/l

2011. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Na látod, ezért nem merek én turkálni a barátnőm facebookjában. Pedig mindig előttem hagyja. Ráadásul én is tudom, hogy beszélget egy sráccal, de megnéztem, 300 km-re lakik. Onnan ugyan semmit nem tud csinálni, ráadásul a barátnőm mondta, hogy néha ráír a srác, mert egyszer találkoztak valahol, aztán azóta. Engem nem zavar, amíg engem szeret :)


Szerintem a barátnőddel nincs semmi gond. Mindenkinek van múltja, és azt el kell fogadni. Attól, hogy megbánta azt a másfél éves dolgot, még nem jelenti azt, hogy téged most nem is szeret. Szeret téged, csak amikor nem vagy vele, néha eszébe jutnak dolgok, és ha azon töpreng, rájön, hogy csinálhatta volna máshogy is. Igaz, akkor most valószínűleg nem veled lenne, de ha annyira nem bírná felejteni a srácot, azt észrevennéd rajt.

2011. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemrég volt 17 a bnőm. van néhány közös ismerősünk, és egyszer még mikor járni kezdtünk valaki figyelmeztetett, hogy vigyázzak vele, mert nehezen adja önmagát, mindenkinek csak játszik egy szerepet... ráadásul állandóan naplót írogat. gondoltam már rá, hogy abba is belelesek, de nem merem. :D
2011. júl. 31. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom Neked, hogy az én volt barátnőm is ilyen volt... Ennek a dolognak 3 kimenetele lehet

1,Vagy mindig kémkedsz és számon kéred(pokol lesz az életed, tapasztalat)

2,Ha beletörődsz és leszarod akkor 1x nagyon csúnyán ott fognak hagyni.

3,Most szakítasz és megelőzöd az első kettőt:) NE LEGYÉL PAPUCS!!!!!!

2011. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!