Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, Ti szeretitek a szűz...

Lányok, Ti szeretitek a szűz srácokat "oktatni", vagy szerencsétlennek tartjátok őket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 17:49
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
88%
bennem aztán van szenvedély.
2011. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem véletlen, hogy a tanárok nagy része nő.
2011. máj. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a mostani párom előtt csak szüzek voltak. Nem volt rossz velük, de egy tapasztalt férfi, aki mégiscsak tudja, hogyan működik egy női test, mégiscsak jobb:) Meg azért benne van a pakliban, hogy "kevés a tapasztalatom, élnem kell, sry" alapon lelép szépen.

Nagyon szerettem őket, de nem szeretek tanárnénit játszani.

2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
62%

napietus.blog.hu honnan a lóf.szból tudod, hogy miket írtam, korábban, ha egyszer névtelen vagyok?

Örülök, hogy megint közellenség lettem egy topikban, de leszarom. Ez is csak azt bizonyítja, hogy igen is van valóság alapja, annak, amit írtam, mert ha hülyeség lenne, csak legyintenétek és klikklenétek a piros ujjra, de ehelyett kiakadtok és engem hordtok le.

2011. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
88%
En szuzon ugy megcsinaltam egy nalam 4 evvel idosebb csajt, hogy szinte mar sikoltozott a gyonyortol, majd egesz nap vigyor volt az arcan es azt mondta, hogy en voltam eddig a legjobb. Nem tudta hogy szuz voltam. Meg nehanyszor megismeteltuk a keresere es hat fantasztikus volt :)
2011. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy sikoltozott elsőre? Milyen mérettel rendelkezel? :D
2011. máj. 6. 18:25
 27/41 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem ha egy fiú tapasztaltabb nálam és irányít,de szerintem a szűz pasikkal sincsen semmi gond. Nekik is el kell kezdeni.
2011. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 28%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-04 18:29


OTT A PONT!

2011. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

van itt olyan lány, aki több szűz sráccal volt már?

hány ilyen eset volt és hány véesek voltatok?

van, volt komoly különbség közöttük?

2011. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
92%

én már többel voltam és hát igen nagyon is egyénfüggő volt akin olyanszinten nem lehetett érezni hogy szűz volt hogy utána is rákérdeztem hogy te tényleg szűz voltál? volt olyan srác aki meg hát nem nagyon jött rá a dolgokra de a 3. együttlétnél már ő is igencsak jól produkált :)

olyan szűz sráccal még nem igen találkoztam aki ne oldódott volna fel minimum a 3. együttlétünk után :D

2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!