Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, Ti szeretitek a szűz...

Lányok, Ti szeretitek a szűz srácokat "oktatni", vagy szerencsétlennek tartjátok őket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 17:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
20:40-es vok és 4 szűz sráccal voltam eddig
2011. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

utolsó? hány éves voltál és mennyi a partnerek?

számít a szűz srác életkora abban hogy mennyire élveztél el vele? mind tartós kapcsolat volt, vagy alkalmi?

2011. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:

tegnapelőtt 18:25:

Az igaz, hogy az atlagnal vastagabb, de nem a meret a lenyeg :P

2011. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

20:40-es vagyok az első szűz sráccal 17 évesen voltam azt nem tudom hogy pontosan a többieknél hogy volt de most 21 vagyok és mindig kb velem egy idős srácok voltam az egyikük volt 2 évvel idősebb nálam de az életkor szerintem vagyis az én tapasztalataim szerint nem játszik közre

az hogy kivel élveztem el a legjobban az inkább az önbizalomtól az aktivitástól és a szerelemtől függött

2011. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
jah és csak az egyik kapcsolatom volt alkalmi a többi úgyahogy inkább tartósabb volt az az egy alkalmi az egy 2 hetes balatoni nyaraláson jött össze :)
2011. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:32


a 4 közül voltak gyorstüzelők? volt olyan, aki jobb volt, mint más gyakorlott partnereid?

tapasztalatod szerint milyen pózban (pózokban) érdemes egy szűz sráccal próbálkozni? gumival, vagy anélkül csináltátok? hogy jobb egy kezdő srácnak?

2011. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

volt aki hamar elment de csak az elején utána már fokozatosan jobb volt az ideje :) de az elsőnél általában senki nem bírta sokkal tovább 15 percnél :D de aztán pihent egy kicsit és utána meg volt a fél óra is

hát igen volt olyan szűz srác aki egy tapasztaltabb srácnál jobban csinálta mert lelkes volt oda figyelt és ő is azt akarta hogy emlékezetes legyen a dolog és mindent kihozott magából :)

a lovagló póz hozott nagy sikert de kutyában is jó volt hát ilyenkor még inkább az egyszerűbb pózok válnak be nem kell elsőre túlcifrázni meg azok ahol a srácnak jó rálátása van a partnerére meg ahol inkább a lány mozog, de az sem rossz nekik ha ők is mozognak akkor tudják a ritmust tempót diktálni hogy hogyan jó nekik

2011. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
jah és én gyógyszert szedek szóval én akkor voltam sráccal gumival amikor én vesztettem el a szüzességem jah meg a balatoni kalandomnál azért gumi nélkül nem feszek össze akárkivel :)
2011. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
hány sráccal voltál eddig? direkt "utaztál" a szüzekre, vagy csak így jött össze? ;)
2011. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

nem utaztam direkt a szüzekre :D így jött ki a dolog egy srác volt akinek tetszettem és nem volt egy rossz csávó na ő megkért hogy feküdjünk le de csak barátilag mert elakarja veszíteni de akkor inkább egy nagyon jó baráttal mint egy prostival én meg megkérdeztem hogy biztos ezt akarja és nem várja meg hogy rátaláljon a szerelem de ő tiltakozott hogy neki az nem kell és amiután lefeküdtünk és már vége volt a dolognak feküdtünk egymást átölelve és akkor montda hogy rátalált én meg kérzetem hogy mi van mert nem értettem és akkor mondta hogy ő már rátalált a szerelemre és hát ebből lett egy fél éves kapcsolatom ez volt az egyetlen akivel ténylegesen azért feküdtem le hogy elvegyem a szüzességét de a többi csak így alakult


eddig hat sráccal voltam

de nem akarom hogy bárkinek is úgy tűnjön hogy trófeákat akarok/akartam szerezni MERT NEM

csak így jött ki a lépés

2011. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!