Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nagyon nagy teher nekem...

Már nagyon nagy teher nekem hogy 20 éves leszek, de még szűz vagyok. Egy prosti megoldás lehetne? Jelenleg nincs barátnőm, szóval csak ez jöhet szóba.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 06:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
67%
Prostit nem ajánlanám, inkább szedj fel egy normális csajt. Járj társaságba, ismerkedj minél több emberrel, regisztrálj társkereső oldalakon, stb. ;)
2011. máj. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%

Ahhoz hogy elveszítsd a szüzességed arra elég a prosti.Viszont az igazi az amikor olyannal veszíted el a szüzességed akit szeretsz és aki iránt érzel is valamit.

De persze esti bulikban is el tudod veszteni a szüzességed egy átmulatott éjszakában.Annak is van varázsa de nem az igazi.Bár valakinek bejön.Ja és ne parázz!!Nem éri meg.Ha el kell h veszítsd el is fogod veszíteni.

2011. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
79%
Miért sietsz?
2011. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

csak az a gond h nekem olyanok jönnek be, akiknek én nem jövök be. Egy ilyen csajért dobtam egy olyat akivel összejöhettem volna...

Am nem sietek, eddig nem is foglalkoztam vele, de ez már egyre nagyobb teher. :/

2011. máj. 5. 06:54
 5/39 anonim ***** válasza:
0%

simán....

nemnagycucc, és ő legalább érti a dolgát :P

lehet fájni fog egy 20 asba a dolog, de sztem megéri....

én még nem voltam hivatásosnál (nem utcai!!!!!)

de aztmondják nagyon tudnak valamit :P tervezem meglátogatásukat a közeljövőben én is...csupán brahiból...:P :D

20/F

2011. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

hát akkor majd elmegyek szerintem egyhez, annyit megér h ne legyen ez többé teher nekem.

Valami festett vörös hajú lesz a választott, szép kerek fenékkel.

2011. máj. 5. 07:21
 7/39 anonim ***** válasza:
47%

Csak sajnálni tudlak ha neked ez teher és nem tudod kivárni...

Egy k*rva jóhogy érti a dolgát, az a munkája.. Remélem valami fertőzést is kapsz bónuszként mellé!

17 éves (szűz) lány

2011. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
te ezt nem értheted. Már 20éves leszek, és fiú vagyok nem csaj. Eddig nem érdekelt, de most egyre nagyobb teher. Főleg mert már ennyi idős vagyok, és belátható időn belül nem is tom kivel elveszíteni, mivel nekem olyanok kellenek, akinek én nem kellek.
2011. máj. 5. 08:18
 9/39 A kérdező kommentje:
ja még annyit h vágynék is valakire, csak rá, senki másra, csak ő nem lehet az enyém na dehát ez van.
2011. máj. 5. 08:21
 10/39 anonim ***** válasza:
79%
én is most leszek 20éves szűz vagyok nem egyszer megfordult a fejemben hogy elmegyek 1 hivatásoshoz de inkább kihagytam nem így szeretném elveszíteni de neked kell tudni hogy mit akarsz, ha úgy érzed hogy neked ez kell akkor menj :)
2011. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!