Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves szűz lány vagyok.1...

15 éves szűz lány vagyok.1 hónapja van barátom, érzem h szeret engem és én is szeretem őt. Szóba jöhetne a petting vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap?? az rohadt kevés. várj még.
2010. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szóba jöhet csak is akkor ah te készen állsz rá. Ne siess le semmit ha te úgy érezd korai még csak azért, mert a barátod már nem fér a gatyájába odalent. 29/N.

2010. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
nekem 18 evesen is tobb honap kellett hozza... Nem erdemes elsietni, egy honap alatt meg nem derul ki, hogy ki is o, es lesz-e barmi komoly koztetek
2010. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én 17 voltam, amikor először pettingeltem.

Szerintem az, hogy bizonytalankodsz, azt jelenti, hogy nem vagy még készen rá.

Én várnék, ha szeret, meg fogja érteni.

2010. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
az én véleményem is az, hogy várj még vele. én 19 éves voltam, mikor először olyan barátom lett, akivel ez is szóba jöhetett- és mi is 4 hónapig voltunk együtt, mire ilyesmire került sor. Én nem voltam készen, de ő sem sürgetett, sőt, igazából mivel kíváncsi voltam, lehet hamarabb belementem volna a dolgokba, de ő mondta, hogy még várjunk, lassítsunk:) (és leírom neked, hogy az első sex még így is csalódás volt- szörnyű volt, pedig 25 éves volt, én 19.) Kellett idő mire azt mondtam, hogy már jó. 2 évig voltunk együtt.
2010. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja?Az tényleg kevés.......még egy fél év...főleg mert kicsi vagy még.
2010. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Én 14 vagyok, és 3 hónapja járunk. Mi is pettingelünk, sz.tem még várj minimum 1 hónapot.
2010. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát és igazatok van még várni kell ilyen dolgokkal :)
2010. ápr. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!