Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megvan még a szűzhártyám?...

Megvan még a szűzhártyám? Hogy nézhet ki?

Figyelt kérdés

Megujjazott a barátom, de csak egy ujjal és kb 4-5 centire dugta be. Kicsit fájt de akkor mondtam neki hogy húzza ki, és nem is véreztem.

Szerintetek?

(Nőgyógyászhoz ezért nem szeretnék menni)


2009. márc. 9. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fájt akkor előfordulhatott h átszakadt:) De ettől még szűz vagy, mert még nem feküdtetek le! Am engem is ujjaztak..de 2 ujjal , nagyon fájt..sztem átszakadt tuti..!
2009. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Engem is ujjazott már meg többször a barátom,de az nem azt jelenti hogy átszakadt a szüzhártya,fájhatot azért is mert lehet nem voltál elégé kitágulva,vagy nemtudsz annyira ellazulni.... szerencsére én eltudok,és volt már olyan hogy 3 ujjal csináltta nekem.
2009. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy átszakadt, de attól még szűz vagy.
2009. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nézed meg?

Tele van a világháló azzal, hogyan kéne kinéznie... és gondolom, tükröd is van.


Amúgy addig, míg csak az ujját dugja be, szűz vagy - akármit is szakítana el. Majd, ha mást dug...

2009. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rojtos lehet... :)


De mi is a kérdés? Miért is fontos ez?

2009. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fontos hogy tudjam, csak az én hártyám:)
2009. márc. 9. 21:13
 7/10 A kérdező kommentje:
amugy 18 vagyok, ő meg 20 éves
2009. márc. 9. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
engem is megujjazot a psim(2ujjal)akkornemvéreztem, csak fájt, de mikor már együtt voltunk úgy.. akor már véreztem:) szal.. sztem a szűzhártyád csak max. megsérülhetett..
2009. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ok. köszi
2009. márc. 18. 22:54
 10/10 anonim válasza:

attól hogy még megujjaz nem veszted el a szüzességed..és nagyon kevés esély van rá h át is szakad..

engem is szokott a barátom 3 ujjal mégse fáj..amikor szűzvoltam akkor fáj de attólmég a szüzességed nem veszted el...

2009. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!