Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért van ez? (szerintem...

Mért van ez? (szerintem akkora görénység)

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy van egy 15 éves fiu meg egy lány.

1.Ha a 15évesen egy fiu nem szűz az menő,ha viszont alány nem az akkor r*banc.

2.Ha a fiu szűz és sexelni akar akkor "go", ha a lány akkor túl korai+r*banc.

3.Ha a pasi smárol sok csajjal az mekkora nagy ászság, de ha viszont a csaj akkor egy nagy büdös szőke p*csa.


..Szerintem ez nem fer így.Ezt a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel mert számomra elég zavarók ezek.....Nektek mi a véleményetek erről?

15/L


2011. máj. 5. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

kár volt feltenni a kérdést, a sok f*sz jön majd a kulcsos meg lakatos dumájával.


amúgy az élet igazságtalan. ez van, ezt kell szeretni

2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HÁT remélem nem olyanok fognak írni.. mert én csak a véleményre vok kiváncsii
2011. máj. 5. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

ja..én ezert vagyok ugy,h lett volna többször alkalom,h smaroljak vkivel,de nem tettem,mert tudtam,h akit tenyleg nagyon szeretek,az talan hülyere venne,és leribancozna.

amugy tisztara igy gondolom én is,ahogy leirtad:D

2011. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Csókolózz úgy hogy ne lássák, nem kell arról az iskolának tudnia, lehet azt suttyomban is lopva, még úgy élvezetesebb is. Amúgy csak mert csókolózol még nem vagy ribanc, attól vagy az ha gyakran váltogatod a csókalanyt. Minél többet csókolsz annál jobban fog menni, hidd el a srácok majd ha megkomolyodnak értékelni fogják.

26 ff

2011. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez azért van így mert magyarok vagyunk.Ha szétnézel kicsit a világban akkor Te is mást látnál.Máshogy is lehet.Van hely hol a lányok ezért nem ribancok pl.Csak Mo.-on
2011. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Először is, a kérdésed egy általánosítás. Nem igaz, hogy minden férfi szerint menő dolog, ha egy férfi minden nőt meg akar kapni.


Másodszor is, a probléma nem azzal van, ha valakinek tetszik valaki, vagy még talán szereti is. Hanem azokkal, akik csak azért csinálják, hogy kipróbálják a dolgot.

2011. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
57%
hát ha én szétnézek a környezetemben akkor tényleg a 15 éves lányok 98%-a ribanc! Vannak barátnőim Miskolcról, Kecskemétről, Sopronból stb és ők is erre a megállapításra jutottak. Vajon miért is van ez így?
2011. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy 15 éves srác azért szexel össze-vissza, mert azt hiszi, attól lesz menő, pedig nem.

Egy 15 éves lány azért szexel össze-vissza, mert "mindenki" azt csinálja, pedig soknak csak a szája jár.

5-10 év múlva mindketten szépen kiégnek. Az egyik egy vén kujjon lesz, a másik meg ribanc. Ennyi.


Akinek némi IQ-ja is van rájön, hogy a szex több az élvezetnél és nem fekszik le fűvel-fával, akár fiú, akár lány. Ennyi.

2011. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én nem is tudnék olyannal lefeküdni,akibe nem vagyok szerelmes...

16l

2011. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csókolózni nem bűn sok emberrel :D.. 15 évesen már én is csókolóztam kb 6-7 emberrel.. Lefeküdni viszont én úgy tervezem h 1 emberrel:P.. Ha mégse jön össze akkor is 2-3 a max.
2011. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!