Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit tehetnék? Ez...

Szerintetek mit tehetnék? Ez így már csak kínlódás szerintem (Hosszú. )

Figyelt kérdés

Ez az első kérdésem az oldalon. 20 éves fiú vagyok és még szűz. Igazából ezt a része pont, hogy nem érdekel, mert szerintem egyáltalán nem ciki. Már szinte mindent megpróbáltam, hogy találjak egy barátnőt. Nem ragaszkodok görcsösen, nem vagyok féltékenykedő, de szánalmasan nyomulós sem. Nem istenítem a nőket és nem kezelem le őket, egyenrangúnak érzek mindenkit, legyen akármennyire ,,szép”, nagy egójú az adott lány. Tudok humoros is lenni, ha látom hogy vevő rá valaki. Ez mind megvan, mégsem akar összejönni semmi. Szerintem nem vagyok csúnya. Egyes emberek szerint még jóképű is vagyok valamennyire, meg elég magas is hozzá(185 cm), na mindegy. (Jó-jó, már smároltam, meg flörtölgettünk, de azokból nem lett sok minden utána, félig meddig én nem akartam/ kiderült, hogy a lány mégsem pont az én esetem, mert egy szórakozóhelyen ismertem meg, persze ezt én utána közöltem vele). Egyébként nem vagyok túlzottan válogatós, de vannak azért elvárásaim.… Csak már kezd elkeseríteni ez az egész. Soha nem fogom feladni, mert egyszer biztos akad egy lány, nem igaz, hogy pont nekem nem ,,jut” senki ebben a francos életben..:/. Nem vagyok az a kifejezetten jófiú, viszont tapló, önimádó sem. Jól tanulok, egyetemre készülök, van vagy 350 ismerősöm a facebookon stb..stb.. Kiegyensúlyozottnak tartom magam, igényes vagyok és határozott, és vannak céljaim, van önbizalmam és vidám vagyok. Igazából az esti lefekvések előtt szoktam filózni ezeken a ,,problémáimon”, hogy mennyire rossz már egyedül elaludni. Nagyon hiányzik már, hogy odabújjak valakihez, egyszóval inkább szeretethiányom van. Nem vagyok társasági középpont, és annyira nem járok sok buliba, meg ilyen helyekre, ennek ellenére nem vagyok depressziós és antiszociális sem, viszont barátságos vagyok. Persze naív sem vagyok, nem lehet a mai világban mindenkiben megbízni.

Szerintetek mi lehet a baj velem? Min kéne változtatnom? Mert hajlandó vagyok bármit megpróbálni, nincs lehetetlen, csak már azért csak eltelt 20 év az életemből értelmetlenül.


2011. máj. 5. 21:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyik szavaddal agyonvágod a másikat!
2011. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 k4lm0p1r1n ***** válasza:
100%
mi a baj veled? egy idióta vagy. fölösleges volt ennyit írnod én 1 szóval jellemezlek: ÁTLAGOS. legyél egyedi. találj magadra. a facebook ismerőseid száma végképp nem érdekelt de nekem 750 van ha már itt tartunk, de a barátnőmnek nincs facebookja mégis nagyon szeretjük egymást. hülye vagy hogy azon gondolkozol mi a baj veled. ezért szar az életed mert gondolkozol, és nem cselekszel. légy egy kicsit egyedi, engedd ki magadból azt ami lenni akarsz, ne másoknak akarj megfelelni... ha 20 éves vagy akkor egy fiatalabb lánnyal járnál jól aki annyira tapasztalt mint te. 18/f.
2011. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van, nem kéne ennyit agyalni, igyekszem egyedi lenni, a facebookkal meg nem ,,felvágni" akartam, mit is akarnék én ennyi ismerőssel, csak viszonyításképp írtam, lényegtelen, úgy sem az a fontos persze.
2011. máj. 5. 23:08
 4/5 anonim válasza:
na add a facebook linked:):D
2011. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem jó regiszterben keresgélsz. egyik exemnek 19 éves kora ellenére 15 barátnője volt már, és egyikben sem találta meg azt, amit keresett, mind 1-2 hónapos dolog volt. én voltam az első, hosszú és komoly kapcsolata (másfél év). és rájött, hogy azért, mert az összes exének a szöges ellentéte voltam. rossz helyen keresgélt, mert igazából maga is csak ködösen tudta, hogy pontosan mit akart.

konkretizáld, hogy milyen lányt akarsz. persze nem halál konkrétan, de nagyjából legyen fogalmad arról, milyet keresel.

és arra vigyázz, hogy mivel még nem volt barátnőd, ha lesz, ne fojtsd meg azzal, hogy rázúdítasz 20 évnyi szeretet- és barátnőhiányt, és ne ragaszkodj hozzá foggal-körömmel (mert akkor valsz ki fog használni). nagyon sok ilyet ismerek, hogy 20on pár éves koráig nem volt senki, aztán sikerült egy csaj, és ragaszkodik, még ha sz.r is, mert fél, h nehezen lett bnője, akkor inkább nem is szakít, mert nem találna újat. nem állítom, hogy a fentiek közül valamelyik is igaz lenne rád, csak tanácsok :)

2011. máj. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!