Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretném a véleményeteket...

Szeretném a véleményeteket kérni. Szerintetek hány hónap utána érdemes lefeküdni egy fiúval mármint a barátoddal, ha szereted öt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attó függ hány éves vagy. Ha 12, akkor minimum 24 hónap. Ha 18, akkor mondjuk 4-5-6.
2011. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát ahogy érzed. Nyilván tinédzserkorban később szoktak, ott szerintem teljesen normális az 1-2 év is. Mondjuk úgy 20 felett fél évnél többet várni a szexszel szerintem húzós.
2011. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Sőt, nem "húzós": abnormális...
2011. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha első akkor 3-4 hónap min. ha nem az első 1-2 hónap. szerintem
2011. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs ez időhöz kötve. Csak legyen megfelelő érzelmi háttér. Mindkettőnk részéről. Na meg érettség.
2011. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

18 voltam mikor lefeküdtem életem szerelmével :) 2 hónap után nem tudtunk megálljt parancsolni... :) de nem bántuk meg, spontán jött, nem volt tervezve, ő is szűz volt :) azóta (2év) együtt vagyunk, alig veszekszünk (ha igen, akkor is kis hülyeségeken), szeretjük egymást, és tervezgetjük a jövőnket :) (persze csak vázlatosan, jobban szeretjük a spontán dolgokat) :D


szerelmes vagyok!!!!!!:)


20/l

2011. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt érzi az ember, mikor jött el az ideje, akkor érdemes ha már kívül belül ismered és teljes mértékben megbízol benne, de nyilván pár hónap alatt senkit nem lehet megismerni rendesen. Mondjuk ez felnőttekre vonatkozik, én 16-17 előtt abszolút nem tartom helyesnek a nemi életet, utána is minimum fél év, ami idő szerintem nem árt.
2011. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyszerű a válasz: ha úgy érzed hogy szeretnél vele lefeküdni akkor


Ha matekpéldát akarsz belőle csinálni akkor tessék: legyen 20 éves kor az egy hónap, ha annál fiatalabb vagy akkor minden év +1 hónap persze 15 alatt inkább ne erőltessétek.

20 felett meg általában már komoly kapcsolatot keresnek a lányok ott minden év + fél hónap, de ott már úgyis meg tudják ítélni talán. Persze 18 felett már lehet alkalmiban is gondolkodni ott meg nincs minimum ugye.

2011. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
73%

Ne azt kérdezd, mikor feküdj le vele, hanem azt, hogy ővele szeretnéd-e tölteni az életedet és VISZONT. Miért adnád oda magad valakinek, aki később elhagyhat és mással alapíthat családot? Érdemes várni arra, akivel az életedet leélheted. Az igazi, hosszú távra "alkalmas" szerelem az, amikor a MÁSIK boldogsága fontosabbá válik a sajátunknál, és áldozatot is tudunk hozni érte.

Te úgy érzed, szereted őt. Ő is téged? Őszintén? Mivel bizonyítja? Azt mondja, szeret? Ezt bárki mondhatja.

Ha a párod tud várni rád (akár a házasságig), akkor tényleg téged szeret. ha nem, ne add oda magad, mert úgyis otthagy.

Ne a szex-szel fejezzétek ki a szerelmeteket, amíg el nem köteleződtök egymás mellett. Legyetek kreatívak: )

Ja, egyébként 10 éve vagyok boldog házas a párommal, 2,5 évig jártunk "tisztán" együtt. Megérte: )

(Info itt: www.biztosut.blogspot.com)

2011. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,tanácsokat meg fogadom őket :):)
2011. máj. 7. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!