Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3-4 alkalommal szeretkeztünk...

3-4 alkalommal szeretkeztünk a barátommal ugy, hogy csak kicsit fájt de csak az elején, és az utolso alkalommal nagyon fájt, és kicsit véreztem is. Átszakadt a szüzhártyám?

Figyelt kérdés
3-4 alkalommal szeretkeztünk a barátommal ugy hogy csak kicsit fájt de csak az elején, és az utolso alkalommal nagyon fájt,éskicsit véreztem is. Akkor szakadt át? És ha igen, atöbbi már nem fog fájni?
2009. márc. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az első után.
2009. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Na EZ AZ a kérdés, ami miatt nem kedveljük a fiatal kérdezőket! Ez pont az a kérdés.


Szerinted mégis mi történhetett? Ha ilyenre magadtól nem tudsz választ, akkor nem vagy érett a sexhez.


Azért válaszolok:

Igen a szűzhártya pár centi mélyen van így TUTI, hogy átszakadt már az elsőnél. Később azért vérezhetett mert még maradt belőle egy kicsi, előfordul, mint ahogy az is hogy az elsőnél nem is vérzik. Igen normális, hogy fáj egy kicsit, későbbiekben valószínűleg már nem fog. Fiu vagyok mégis tudom ezeket...


22/f

2009. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem kell ilyen utálatosnak lenni,vannak ennél ezerszer gázabb kérdések is,amiknél a hajamat tépném legszivesebben. A kérdésedre válazsolva,egyáltalán nem biztos,hogy az elsőnél átszakadt,van akinek rugalmasabb a szűzhártyája,valoszinüleg az utolsónál szakadhatott el,emiatt volt a fájdalom és a vérzés.A többi is fájhat,de az már nem a szűzhártya miatt,hanem azért,mert nem vagy elég nedves.
2009. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj te 22 eves nagyon okos es tapasztalt fiu de ha jol tudom ez az oldla azert van hogy AMIT MASHOL NEM MERTEL MEGKERDEZNI ITT MEGKERDEZHETED akkro mire kell igy leorditani a masikat amikro csak feltett egy kerdest??lehet ott othon nem vilagositottak ugy fel mint ahogy teged edesapad vagy edesanyad es ennek inkabb orulj es ne ilyeneket irj egy olyanak aki csak meg szertene tudni dolgot amit lehet az o szulei nem mondtak neki el ...
2009. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!