Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy hete veszítettem el...

Egy hete veszítettem el szüzességem, azota kb 10szer szeretkeztünk párommal, de szüzhártyám még mindig nem szakadt át! Mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az első 4 szeretkezés nagyon fájt, mostmár nem, még a behatolás sem! Elkell mennem nőgyogyászhoz, hogy metsze be hártyám?
2008. júl. 20. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
ha nem szakadt volna át, akkor hogyan tudtál szeretkezni?? :D át van az szakadva!
2008. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Egy hét alatt 10szer??? Utállak beneteket!!! :)
2008. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
ja bocs, a heves felindulás miatt elfelejtettem leírni, hogy tutira átszakadt az! Miből gondolod, hogy nem?
2008. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
hahaha nekünk az elsö hétvégén csak 7szer volt :D :D akkor engem is utálsz?? :D de most már 5 év után, egy héten egyszer vagy 2szer :S :D
2008. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Biztos kicsi a szerszäm

Nem birta ätszakitani

De örülhetsz igy mčg mondhatod a következönek hogy szüz vagy mčg


Vagy puhäbb volt a szerszäm mint a szüzhärtyäd:-P:-P:-P

2008. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azon a nap amikor elveszitettem 4szer szeretkeztünk :D azota pontosan 11szer :D de ne irigyelj annyira, mert távkapcsolatban élünk, úgyhogy kb 2hét múlva lesz megint valami :( nem kicsi a szerszáma, 14-15cm, az az átlag, nem? tükörben meglehet nézni, nem? na! nekem ott van! megnéztem!
2008. júl. 20. 14:40
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Azért gondolod, hogy nem szakadt át, mert nem véreztél? Mert nem mindenki vérzik első alkalommal.
2008. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
tuti átszakadt.főleg ennyi szex után.azt nem lehet érezni,(kicsit fáj)h átszakad,és nem is mindenki vérzik!
2008. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy rugalmas a hártyád és elég nagy nyílás volt rajta és nem szakadt át. Ha ez így van akkor sincs miért aggódni, nem kell orvoshoz menni vele. Sokan vannak ezzel így (pl én is):)
2008. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Te is igy vagy ezzel? hány éves vagy? én 18 múltam! hány éve élsz szexuális életet? de nem nagy a nyilás, nagyon is szük volt, annyira fájt, hogy azt hittem megveszek, mostmár jó, de az első 2! pff... párom nem szüz, tehát tapasztalt és ő is mondta, hogy nagyon szük vagyok még most is, hártyám meg nem szakad át...
2008. júl. 20. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!