Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok de a pasim 20,...

14 éves vagyok de a pasim 20, és sokszor hozta már témába a szexet. Több barátnőm is elvesztette már akik egy idősek velem és a legjobb barátaim. Nem tudom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 19:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
72%
Azt szólj hogy még tanulj és leghamarabb 2-3 év múlva térj vissza a dologra.
2009. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Én 15 vagyok, és én is 14 évesen vesztettem el normális körülmények között. ( a BArátommal azóta is együtt vagyunk,lassan egy éve..)

Ha megfelelően felkészültnek érzed magad, (persze lelkileg is fontos) akkor beszélgess erről anyukáddal,mert ez is nagyon fontos. Bár szerintem az 5 év egy kicsit túl sok, gondolkozz el azon, ha megtennéd, nem bánnád e meg, vagy nem csak arra megy e a fiú. Meg egyáltalán szerinted szerelmes beléd? Azon is gondolkozz el, hogy pár év múlva is együtt maradtok e, nem e vágyik majd idősebb csajokra stb. Jah,és mennyi ideje vagytok együtt?

2009. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

öhhm lassan 4 hónapja vagyunk együtt.

szerintem szeret engem mert megértette h mi a helyzet.

anyuval nm tudom h beszéljek erről mert nm vagyunk anyira joba.nm szoktunk ilyenekről beszélgetni.:S

2009. márc. 10. 19:39
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy te is szereted, szeretnéd, és szívesen beszélgetsz vele erről. Amíg ezek nincsenek, csak a barátnőid és a barátod miatt ne kapkodd el a döntést! Ha úgy érzed, hogy emiatt el fog romlani a kapcsolatotok, hagyd, hogy menjen! Talál majd magának egy 18-19 éves lányt, akitől majd ezt megkapja, te meg pár év múlva is ráérsz megkapni az akkori barátodtól, mikor már készen állsz rá.
2009. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig veled marad, akkor pettingeljetek sokat,aztán majd később visszatértek rá, mikor majd benned merül fel magadtól, és nem a környezeted diktálja... Sok szerencsét!
2009. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

én is szeretném.meg szeretem is anyira a srácot.

csak nm tudom h helyes e h lefekszem wele.

meg tudom h vigyázna rám.me már töbször voltam náluk.és többször aludtunk együtt.

2009. márc. 10. 19:43
 7/55 anonim válasza:
90%
Szia!Én 20 éves vagyok,és én is 14 voltam,amikor elvesztettem a szüzességem.Fontosak az érzelmek,és tényleg gondold át,hogy mennyire komoly a kapcsolat és együtt maradtok-e utána is.Nekem 4 évig tartott a kapcsolat és nem bánok semmit.A korkülönbség pedig nem számít,nővérem is 14 évesen vesztette el a szüzességét egy 19 éves fiúval és 7 évig voltak együtt.Az én barátom pedig 16 évvel idősebb nálam,több mint egy éve együtt vagyunk,és még soha nem voltam ilyen boldog.Szóval drukkolok neked!
2009. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszéld meg anyukáddal, akkor is, ha nem olyan a viszony.

A legtöbb probléma ebből szokott adódni, hogy nem beszélsz közvetlenül egy felnőttel, kérdezel rá dolgokra. Nem jók a barátnőid sem, mert ők sem tudhatnak még eleget a szexről.

Ha elég felnőttnek érzed magad a szexhez, akkor legyen bátorságod az anyukád elé állni vele. Nagyon nagy a korkülönbség még ebben az időszakban, szóval várható volt...hacsak nem képes várni addig, míg te felkészülsz, akkor nem érdemes a kapcsolatot tovább folytatni. Ha te si szeretnéd, akkor most elkezdhettek pettingelni, és fél év múlva akár sor is kerülhet a dologra.

2009. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

köszi szépen aranyos vagy:)

meg többen is azt hiszik h én már elveszttem .nm vagyok nagyképű sem egoista deh népszerű avgyok az iskolában és a fiuk körében is .szépnek tartanak.

2009. márc. 10. 19:46
 10/55 A kérdező kommentje:
más felnötel megtudnám beszélni deh anuyval valahogy nem megy.
2009. márc. 10. 19:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!