Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A legjobb barátnőm szilveszter...

A legjobb barátnőm szilveszterkor elvesztette a szüzességét egy 10 évvel idősebb pasival.A szilveszterhez kapcsolódhatnak komoly szándékok?

Figyelt kérdés

Valamilyen lelki kötődést érez iránta, de azt mondta ez nem szerelem csak valamilyen kötődés, mivel a barátnőm életében ő volt a legelső. Nap mint nap elmondja mennyire hiányzik a mosolya, az érintese, a simogatása, ... A srác azt mondta meglátogatja mivel nem egy városban laknak(60km távolságra) a barátnőm remenykedik, de én nem tudom hogy a srác csak szivatja és csak szilveszterre kellett-e neki a barátnőm vagy még folytatni akarja vele, mert naponta írja az sms-eket a bnőmnek h megbánta-e? szeretne-e még talizni? stb.. nem tudom mit tanácsoljak a bnőmnek tegnap is nagyon sokat sírt,hogy többet nem látják egymást , és hogy neki mennyire hiányzik..


Ti hasonló esetben mit tennétek, ha a barátnőm helyében lennétek?

És mit tanacsolnátok neki? remenykedjen, vagy próbálja meg elfelejteni ? (mert az sms-ekből nem derülnek ki a pasi szándékai, csak kérdezget össze vissza szerintem )


Légyszi segítsetek!

Előre is köszi


És kifelejtettem,hogy 16 éves..idén lesz 17.


2009. jan. 8. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ööö, nem értem a szilveszternek miért kéne komoly szándékokhoz kapcsolódnia. ez nem valami népi hagyomány, ha akkor közeledik egy srác vkihez, akkor komolyak a szándékai.

a srác meg sztem csak szórakozik, komolytalan. sajnos úgy látom, valóban csak szilveszterre kellett neki a bnőd. egy 26 éves nem fog egy 16 évessel komolyan foglalkozni. neki már felnőtt problémái vannak, a munka, a megélhetés, míg a bnőd még csak egy tanuló lány, akit a szülei tartanak el. a bnőd keressen inkább korban, mentalitásban hozzá illő fiút.

2009. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem rólad van szó véletlenul?:)

Szerintem először is nyugodjon le, egyértelmu, hogy vissza csinálni már nem lehet, ha megbánta, ha nem. Ha a barátnőd pár évvel idősebb lenne, a korkulonbség se lenne sok, de előtte még ott az élet, és egy 26 éves pasi már többet szeretne!

16 voltam, amikor egy 26 éves pasi megbaszott/bocs, de szó szerint/...Megbaszott és elbaszott...Ennyi...Aztán párszor akart még velem találkozni néha meg azzal jött, ha majd pár évvel idősebb leszek talizhatánk....NEM TALIZTUNK!:)

Próbálja meg elfelejteni szerintem, barátnődre még csak vár a "nagy szerelem" :)

Remélem tudtam segíteni, pá

2009. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos szilveszterkor ez a "dobjuk el az agyunkat"-kényszer áll fenn, és ilyenkor sokan hajlamosak hülyeséget csinálni. De hogy semmilyen fék ne működjön, és a szexig fajuljanak a dolgok, ahhoz nagyon sok pia kell... Ha egy csaj azt akarja h komolyan vegyék, és e téren biztosra akar menni, ne dugjon addig, míg a fickó a kezét meg nem fogta, randira nem hívta, le nem mentek "párként" valahova, míg nincs klasszikus értelemben vett járás. Elég csókolózni stb. az nem a világ vége akkor se, ha a dolog nem jön össze később.

Na de most már mit lehet tenni?

Vigyázzon a barátnőd, nehogy az legyen, hogy a fickó arra gondol, néha meglátogatja, de nem romantikus célokkal, hanem átjön és dugnak... Végülis ha egy 26 éves pasi járni szeretne egy 16 éves szűz lánnyal, nem hiszem, hogy úgy kezdi, hogy megdugja... Kerek perec meg lehet kérdezni, mik a szándékai, és ha hímez-hámoz, hagyni kell a p..ába. ne féljen a barátnőd a sarkára állni, és ne hagyja, hoyg a gyerek hülyét csináljon belőle.

Vonja le a tanulságot a történtekből, de ne ugorjon azért a kútba, csak legközelebb több esze legyen.

2009. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Lehet hogy azért kérdezgeti h megbánta-e, hogy ha igen, akkor felesleges meglátogatni, ha meg nem, akkor eleht hogy kapható mégegy hancúrra a lány, és akkor már érdemesebb meglátogatni a csajt.


Én véleményem

21/L

2009. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. ik válaszolónak : nem rólam van szó, csak a legjobb barátnőm egyben a testvérem is, és nagyon aggódom, hogy ennek mi lesz a vége..

De nagyon sokat segítettetek nagyon szépen köszi mindenkinek!

2009. jan. 9. 19:51
 6/7 Zola18 válasza:
32%
A barátnőd egy kúrva
2010. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te csakis egy idiota lehetsz.
2010. máj. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!