Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok! Ti mikor kezdtetek el...

Csajok! Ti mikor kezdtetek el menstruálni és mit tettetek? Ti mikor vesztettétek el a szüzességetek?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem el menstruálni, és nagyon megijedtem.A fiúmmal már 2 és fél hónapja járok és már leszeretnék vele feküdni...

15/L


2011. máj. 10. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Pedig még egy évet ki kéne bírnod, mert kb. egy év mire helyreáll az első menzesztől a hormonod. Én így tudom. Végül is testileg onnan számítasz felnőttnek. Testileg. Lelkileg viszont mindenki máskor. Még korai a szex neked szerintem...
2011. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
ha csak most jött meg először még nagyonnagyon nincs megérve a tested a szexre...
2011. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
nekem 11 éves koromba jött meg és még nem feküdtem le senkivel ... Mondjuk nem is volt normális kapcsolatom ... és 16 vagyok.
2011. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
még nem kéne szerintem sem :/ én 13 voltam amikor megjött, először meg 16 évesen feküdtem le abarátommal
2011. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Én ezt a fekvést elnapolnám a helyedben.Mivel most jött meg,nem tudod,hogy mennyire rendszeres,mikor áll be normálisan.Innentől pedig bármikor maradhatsz terhes.
2011. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
11 évesen jött meg és 17 évesen feküdtem le barátommal :)
2011. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 napietus ***** válasza:
85%
nekem 13 évesen jött meg, az első szex meg majdnem 18 évesen volt. sztem Te még rohadtul ráérsz ezzel.
2011. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A 10. szülinapom előtt jött meg 2 hónappal a menstruációm. :) Raktam be betétet. :D Megijedtem én is, mert azt hittem baj van, mert csak barnázás volt. Következő hónapban jött meg pirosan is. :) (anya már felvilágosított, mivel testileg fejlett voltam --> 8 évesen 165 cm, 70c mell, szőrök :D)

14 évesen feküdtem le először a barátommal 1 év járás után, 3 évig tartott a kapcsolat. :)


Szerintem is várnod kéne kicsit, hogy rendeződjön a tested most, mivel ez elég nagy hormonváltozás, de hát a te életed... :)


19L

2011. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
már nem azért én nem vagyok lány de a menstruácionak meg a sex nek nagyábol az égegyadta világon semmi közül egymáshoz. feltéve ha gumival védekeztek. ennyi erővel aki mielőtt elkezd menstruálni maszturbál akkor az is hibát követ el?mert alapvetően mind1 hogy egy péniszt vagy egy ujjat dug fel magának...ha a maga fizikai valoját nézzük hiszen ovszerrel nem kerül sperma a hüvelybe.(az h elég érett vagy nem azt nem tisztem eldönteni szerintem is fiatal még a szexhez és első alkalomra meg a 2,5 honap messze nem sok) de nem ez volt a kérdés csak nemszeretem ezt a rémisszük meg akkor majd később csinálja.mintha a srácoknak azt mondanátok h a sok maszturbálástol romlik a látásod.
2011. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 5. osztályos voltam, 2002. december 23-án. És még szűz vagyok, közel 20 évesen.
2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!