Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok! Ti mikor kezdtetek el...

Csajok! Ti mikor kezdtetek el menstruálni és mit tettetek? Ti mikor vesztettétek el a szüzességetek?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem el menstruálni, és nagyon megijedtem.A fiúmmal már 2 és fél hónapja járok és már leszeretnék vele feküdni...

15/L


2011. máj. 10. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

annak a fiúkának üzenem, h nem minden lány ujjazza magát masztizáskor, főleg ha még fiatalok ;)


Neked pedig azt üzenem, hogy nem érdemes még lefeküdnöd a fiúddal. Ráérsz még... habár 15 évesen sokan elkezdik a szexet, (amit ha felelősségteljesen csinálnak, akkor semmi bajom nincs vele) de nekem most jött meg a menzeszed... én várnék a helyedben 1 évet legalább, ha a fiúd szeret, még annyit tud rád várni... ne a szexel akard magdhoz kötni a fiúdat... de ha mégis belemész, VÉDEKEZZETEK óvszerrel :)

2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

nekem 11 évesen jött meg és 16 évesen veszítettem el a szüzességem!!

16/L

2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Sok lány már azt hiszi, hogy ha szőrös a puncija, nő a melle és menstruál, akkor már érett a szexre, pedig ez nem így van. A szexre különben sem csak testileg kell megérni, hanem agyilag is. És aki így gondolkozik, hogy ő már érett azért mert menstruál, az valójában nagyon éretlen!!!
2011. máj. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 13-14 éves korom között valamikor! Nem feküdtem még le senkivel, nem is akarok még mert nagyon fiatalnak tartom magam a sexhez, 15 vagyok, még 1évet biztosan várok, szerintem te is ezt tedd, főleg, hogy csak alig 3 hónapja jártok...nagyon korai!!
2011. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen jött meg, 16 évesen vesztettem el a szüzességem,amit mai napig bánok, inkább a mostani párommal kellett volna....de msot már mindegy. 22L
2011. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Én 13 évesen kezdtem menstruálni. 14 évesen volt egy 6 évvel idősebb barátom és el nem tudom mondani mennyire szerettem és sokat gondoltam arra, h esetleg lefeküdnék vele, mert akkor boldogabb lenne. Mostanra már tudom, h jó, h nem tettem meg. 2,5 hónapot voltunk együtt. Majd elhagyott egy másik lány miatt, akivel azóta is boldog. Mai napig is nagyon nehéz elfogadnom, de jobb, h így történt...


16/L

2011. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem még nem jött meg. 16/L
2013. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15 evesen jott meg es 20 voltam mikor elveszitettem a szuzessegemet most 24 vagyok
2013. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

12 évesen :) Picit megijedtem nem tudtam honnan jön a sok vér, vagyis tudtam mi az hogy menstruáció de abban a pillanatban nem ez jutott az eszembe. Még szüz vagyok :D

14/L

2015. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!