Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek számítok? Ha a barátom...

Szűznek számítok? Ha a barátom belém hatolt. Csak pár másodpercig engedtem. Éreztem egy kis fájdalmat. De lehet hogy csak azért mert nem voltam eléggé felizgulva? :/ Rá egy-két órára halvány rózsaszín folt volt a bugyimon.

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szűz. ez miert olyan fontos?
2009. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thurston ***** válasza:
100%

Miért kérdezi meg mindenki állandóan, hogy "ez meg az történt, akkor most szűz vagyok még?"???


Számít bármit is? A szüzességnek nincs is pontos definíciója, ez nem egy "kézzelfogható" dolog.

2009. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy már szűz.

Hatmillióan tették már fel ezt a kérdést, használd máskor a keresőt.

2009. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Nem egyértelmű a dolog.

Orvosi értelemben akkor vagy szűz, ha a szűzhártyád nincs átszakítva.

Ezzel szemben, ha teszem azt baleset következtében szakadt el a szűzhártyád, de még sosem voltál férfivel - szűz vagy.

Te egyik értelemben sem vagy már az.

Részben, ha fájdalmat éreztél, továbbá véreztél, nagy a valószinüsége, hogy átszakadt a szűzhártyád. Másrészt pedig, a barátod beléd hatolt. Teljesen lényegtelen, hogy hány centire, és 2 másodperc volt vagy 3 óra.

2009. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért csak pár másodpercre engedted, annyira fájt vagy mi? Ha beldhatolt, akkor nem vagy szűz.
2009. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha 1 mp-ig volt benned, akkor sem vagy már szűz. Ahogyan akkor sem, ha csak 1 mm-nyire járt benned.
2009. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 1 mmrel vitatkoznék:) Velem úgy volt, hogy amikor próbálkoztunk elször, akkor egyszerűen nem tudott belémhatolni, mert reflexszerűen begörcsöltem. Épphogy a bejáratot érte el és nagyon picit véreztem is, pedig tényleg nem hatolt belém még a végével sem:S Aztán legközelebb már tökéletes volt és azt tekintettem az elsőnek, hiszen annál az érdekes esetnél nem történt meg. Ennek természetesen lelki okai voltak de ez már nem tartozik ide.
2009. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
nem vagy szűz ez már sexnek számit
2009. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

LOL de értetlen vagy! Gondolkozzá má mielott írsz :D

Sajnos mindig akad, aki ilyen kérdéseket rak fel, szerintem tanítani kéne a suliban... LOL ez most NAGYON KIAKASZTOTT!

2009. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen...lehet hogy nem ártana tanítani:DHa elveszted a szüzességed az fáj és vannak akik véreznek is csak akkor nem ha már elötte valami nagy tárgy járt benned.Én az elsőnél nem véreztem és nem is mondhatnám fájdalomnak csak olyan szúró furcsa érzés volt de aztán utánna jó volt:)
2009. márc. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!